Multi online http://www.pewniaki.pl
    HOME    wyniki  |  Multilotek  |  Duży Lotek  |  Express Lotek 
SYMULATOR lotto
W serwisie znajdziesz :
Oferta - PEWNIAKI
FAQ poradnik
Multilotek systemy
Multlotek wyniki
Duży lotek wyniki
Express lotek wyniki
Regulamin
Księga gości
   

  Poradnik - skuteczne sposoby typowania liczb.

O co chodzi na tej stronce?

- Tu można w prosty sposób zarobić pewne pieniądze na grze w Multilotka.


Wysłałem SMS na nr dostałem liczby i co dalej ?

- W odpowiedzi dostałeś SMS o nastepującej treści :
Twoja parka do systemu2na2 to X-X wazna do (dzień miesiąc rok).Wiecej na stronie http://pewniaki.pl/poradnik.htm. Po nastepna parke wyslij drugi SMS na nr
Sposobów gry jest bardzo wiele począwszy od grania na dana parkę dużą stawką x100 (nie zalecamy) lub tak jak my radzimy grać podbijając co dzień stawkę. Ten sposób jest o wiele bardziej efektywny gdyż wiemy iż grając na daną parkę przez kilka losowań prawdopodobieństwo trafienia jest większe.


Liczby nie padły w danym okresie czy grać dalej nimi?

Nie.
- Jeśli liczby nie wypadły w określonym okresie nie należy dalej na nie grać, a na nowo wytypowane przez nas liczby.


W jaki sposób?

- Każdy kto wyśle SMS na nr otrzymuje od nas zwrotnego SMS o następującej treści :
Twoja parka do systemu 2na2 to X-X waźna do (dzień miesiąc rok).
Przed wysłaniem SMS radzimy sprawdzić czy na stronie głównej nie ma informacji o treści "Tymczasowo brak wytypowanych liczb!"


Co to oznacza?

- Dostałeś "parkę" czyli 2 liczby. Powinieneś teraz wypełnić kupon Multilotka na najbliższe losowanie. Na kuponie powinieneś skreślić m.in. te dwie liczby. Wystarczy zagrać za najniższą stawkę czyli 2,50 zł. Na następne losowanie podwajasz stawkę czyli też skreślasz te dwie liczby i grasz za 2,50. Na kolejne znowu te same i podwajasz itd.


Kiedy trafiasz?

- Dane statystyczne dowodzą, iż z 4 wytypowanych przez nas par liczb 3 pary liczb najczęściej padają w przedziale czasowym od trzeciego do ósmego losowania. Mamy więc 75 % trafność typowań.


Dlaczego zawsze zdarza się jakaś para, która nie pada?

- Nie zależy to od nas. Każdy kto pamięta z matematyki lekcje poświęcone prawdopodobieństwu wie, że jak losowania się powtarzają to nie ma tam żadnych oszustw i po prostu tak się dzieje. Jednak można zauważyć iż nie zawsze losowania z dnia na dzień się powtarzają.
Dlaczego tak się nie dzieje? - Prawdopodobnie w Totalizatorze Sportowym następuje zmiana maszyn losujących, a wiadomo, że w przyrodzie nie ma dwóch dokładnie takich samych rzeczy (także maszyn), więc i każda maszyna losująca ma inne niedoskonałości. By te niedoskonałości wyliczyć musi upłynąć kilka losowań.


Ile możesz wygrać?

- Grając za 2,50 zł przez 1 losowanie, przy trafnym wytypowaniu dwóch liczb możesz wygrać 8 zł. Jeżeli podbijasz stawkę (grasz za więcej) to grając na ponad 10 losowań nie stracisz tych pieniędzy lecz na pewno Ci podwójnie się zwrócą.
Jeśli masz więcej gotówki do dyspozycji i chcesz więcej wygrać to zalecamy grać systemem 2na2 na kilka kuponów oraz systemem 3na3 (3 liczby na 3 kuponach) wydając 252 zł na tydzień. W takim wypadku wystarczy raz w ciągu 7 dni trafić 3na3, a nie tylko zwrócą się włożone pieniądze, a dodatkowo zarobisz 8 zł.


Jak zacząć?

- Na początku radzimy grać "na sucho" (bez wysyłania kuponów) korzystając z wyliczeń zawartych na naszej stronie. To pozwoli Ci - po ok. dziesięciu losowaniach - przekonać się do naszych rozwiązań i nauczy Cię typować.


Czego nie należy robić !
Pamiętaj !
Co nie należy robić !

Grając nigdy nie ulegać emocjom. Jeżeli raz się powiedzie to w żadnym wypadku nie należy grać już następnym razem za większe pieniądze.
Po wygranej należy "odpuścić sobie" 1-2 losowania
(Jeśli raz się powiedzie to następnym razem grać za większe pieniądze NIE !!!
Po wygranej należy odczekać 1-2 losowania i wtedy zacząć grać !)
Nie należy także zwiększać bez końca ilości obstawianych liczb. - Jeżeli się nie powodzi w grze trzeba czasem poczekać na przyjazne wiatry (w międzyczasie wchodząc np. na podstroję naszej firmy poświęconą energii wiatrowej).
Nie napalać się na wielkie wygrane kreśląc 10 liczb.
Najlepiej jest wybierać kilka liczb max 3-9 i grać systemem na maxymalnie 10 losowań i zależnie od kieszeni regulować zakład stawką.
Nie należy także grać na pewne liczby przez kilka lat takie same.
(Chociaż nieraz jest to sposób o ile liczby te są BARDZO często losowane).
Sprawdzać w senniku oznaki snów gdyż jeśli przyśni się gówno to należy grać stawka x10.
Nie należy typować liczb pod rząd tz. 11,12,13,14. Bardzo rzadko takie uklady się trafiają i najlepiej typować po jedenj liczbie z przedziału (1-10,11-20,21-30,31-40,41-50,51-60,61-70,71-80) max 8.
Typować wieczorem po losowaniu przed snem. Myśleć o liczbach i rano podejmować decyzje czy zmienić czy grać na nie.

Generator rozpisania liczb na kuponach dla systemu 3na3.

Najlepiej jest wybierać kilka liczb max 3-9 i grać systemem na maxymalnie 10 losowań i zależnie od kieszeni regulować zakład stawką.

system dwuliczbowy 2na2 - jest systemem, w którym w razie porażki (nie padną nasze liczby przez tyle losowań na ile rozpisaliśmy system) będziemy najmniej stratni. Gramy co dzień w/g tabelki stopniowo podwyższając stawkę.
Zaletš systemu 2na2 jest to iż jeśli dysponujemy odpowiedniš gotówkš nieważne czy trafimy za pierwszym czy za 8 razem wygramy tyle samo.
Największą wadą jest to, że w przypadku wytypowania niewłaściwych liczb, może się zdarzyć, ża liczby te nie padną przez okres 20 i więcej losowań. Dlatego przy typowaniu liczb musimy uważnie obserwować statystyki występowania tychże liczb.

system dwuparowy złożony - analogicznie jak w systemie 3na3 trzyparowym, tyle że gramy dwoma parami liczb. Niższe koszty gry niż w systemie 3na3 trzyparowym i 3na1 trzyskreśleniowym. Zobacz więcej systemy złożone.

system trzyparowy 3na3 (trzy zakłady po trzy liczby -> dziewięc typowanych liczb zwiększanie stawki) - wymaga większych nakładów, jednak możliwe są o wiele wyższe wygrane niż w przypadku systemu dwuliczbowego (oczywiście w systemie dwuliczbowym, jeśli będziemy ustalać odpowiednio duże stawki to również możemy mieć duże wygrane, ale należy liczyć się z tym, że po każdym nie trafionym losowaniu stawki należy zwiększać tak, aby ewentualna wygrana przewyższyła koszty gry jak to zrobić zobacz tutaj). Poza tym w systemie trzyparowym nie jesteśmy zależni tylko od jednej pary. Jeśli nawet zdarzy się, że któraś z naszych już bardzo długo nie występuje, zawsze pozostają nam dwie inne. Inną zaletą tego systemu jest fakt, że gdy np. wystąpi jedna z naszych trzech par, zastępujemy ją inną, pozostałe dwie zostają takie same, a my rozpoczynamy grę od nowa nowymi liczbami. Owy system można przedstawić jeszcze inaczej. Mianowicie w/g prawdopodobieństwa by trafić 3na3 trzeba 72,1 losowania. Jednak musimy pamiętać, że typujemy nie 3 liczby tylko 9 co daje nam wiele większe szanse trafienia (co 7,2 losowania 3na3 - z 9 typowanych 3 liczby). Jak rozpisać 9 liczb na 3 zakładach po 3 znajdziesz tutaj. Jeśli nie dysponujesz dużymi finansami można grać na jeden zakład 3na1 podnosząc stawkę w przypadku nie trafienia w/g tabelki opis zobacz tutaj.

Gwarancja wygranej dla systemu 3na3 stawka x10.

Trafienia Prawdopodobieństwo Wygrana stawka x10
1 trójka 2 na 3 1 : 7,2 10 zł
1 trójka 3 na 3 1 : 72,1 260 zł
3 trójki 4 na 9 1 : 8,8 min 10 zł max 260 zł
3 trójki 5 na 9 1 : 30,7 min 20 zł max 270 zł
3 trójki 6 na 9 1 : 174,8 min 30 zł max 620 zł


Gwarancja wygranej dla systemu 3na1 (jeden zakład na 3 liczby) stawka x10.

Gwarancja wygranych
Trafienia 1 2 3 Wygrana
1 3 0 0 0 zł
2 1 2 0 10 zł
3 0 0 3 260 zł

system trzyskreśleniowy pełny (3na4) - w systemie tym z czterech liczb robimy kombinacje trójek (4 kombinacje). W momencie wpadnięcia co najmniej trzech liczb nasza wygrana przewyższa koszty gry, natomiast jeśliby wpadły cztery liczby to wygrana jest o wiele wyższa od poniesionych kosztów.
Wadą są duże koszty gry tym systemem, i w razie porażki jesteśmy stratni więcej niż w poprzednich systemach.

Prawdziwy system skrócony to system matematycznie idealny (MI). Nazwa ta nie oznacza, że system jest idealny pod względem skutkowania, oznacza ona, że w takim systemie każda liczba oraz każda para liczb występują tyle samo razy.


Systemy złożone
W nazwie systemu widzimy informację: 3 skreślenia * 6 (3 + 3) wybranych liczb * na 9 zakładów. Oznacza to, że system jest rozpisany na 3 skreślenia, składa się z dwóch bloków każdy po 3 liczby (6 liczb), całość jest rozpisana na 9 zakładów.
Zaletą systemu złożonego jest ponad dwa razy mniejsza ilość zakładów niż w przypadku systemu pełnego (20 zakładów). Uzuskano to poprzez zmieszanie ze sobą dwóch systemów pełnych - pierwszy system to "Blok 1", drugi to "Blok 2".

Aby zagrać poniższym systemem musimy wybrać 6 unikalnych liczb z przedziału od 1 do 80.
Podstawiamy wybrane liczby do Tabeli systemu w pola wybrane liczby po czym i klikamy na przycisk oblicz!

ILE MOŻNA WYGRAĆ ?
Przedstawia to tabela pod każdym z systemów. Wygrana zależy od ilości trafień w poszczególnych blokach.
Jeśli np.(system 3z6 na 9) trafisz z pierwszego bloku jedna liczbę 1 oraz dwie z drugiego, to trafisz 4 jedynik 4 dwójki i jedna 3 w sumie wygrywając 30 zł.
Blok 1 - liczby na pozycjach 1,2,3
Blok 2 - liczby na pozycjach 4,5,6

Systemy skrócone
system skrócony powinien generować odpowiednią ilość zakładów w taki sposób aby każda liczba z każdą inną wystąpiła w zakładach n razy. Dlatego więc system skrócony to jakaś część systemu pełnego z którego wybrane zostały tylko te kombinacje, które powtarzają się (każda) X razy.

ILE MOŻNA WYGRAĆ ?
Przedstawia to tabela pod każdym z systemów. Gwarancja wyganej obliczona została na 1000 losowych losowowań. Wszystko zależy od liczb jakie trafisz oraz ich ustawieniach na kuponach.

Systemy pełne
system - schemat za pomocą którego możemy wysłać Z zakładów po S skreśleń na zakład, gdzie liczby skreślane zostały wybrane jako kombinacje uzyskane ze zbioru L liczb. Jeżeli dany system realizuje wszystkie możliwe kombinacje S-elementowe zbioru L-elementowego to wówczas mamy doczynienia z systemem pełnym. Jednak taki system jest bezużyteczny ponieważ generuje zbyt dużą ilość zakładów co czyni go nieopłacalnym (wyjątkiem są tu systemy pełne na małą liczbę skreśleń). Dlatego w praktyce stosuje się systemy skrócone, które ograniczają liczbę zakładów obniżając koszty użycia takiego systemu.
Dlatego wybraliśmy tylko te system,y które są na mniej niż 30 zakładów.

ILE MOŻNA WYGRAĆ ?
101% tabela wygranych pod każdym z systemów.

  SYMULATOR lotto  |  kontakt © 1996-2019  GG: 323673