Najnowsze informacje o Lotto

Pewne sprawdzone ciekawostki ze świata Lotto i nie tylko...

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego bloga. Piszemy głównie o "pewniakach" czyli pewnej prawdzie - jako ciekawostki głównie z dziedziny gier liczbowych lotto, jednak nie tylko. Ciągle szukamy rozwiązań algorytmu układów. Poruszamy tematy ważne i bardzo potrzebne w życiu każdego z Nas. Jeśli masz sprawdzoną informacje tak zwanego "pewniaka" napisz umieścimy go również. Pamiętaj drogi czytelniku by zdobyć fortunę łatwo i szybko należy przede wszystkim mieć troszeczkę szczęścia, być pomysłowym i pracowitym. Reszta sama przyjdzie... bez dużego wysiłku.

Pamiętaj! Na Tytanitu wszyscy zdrowi tylko nie wszyscy mieli szczęście ;)

Analogiczna sytuacja w zamachach na WTC w 2001 roku 11 września. Jeśli jesteś chory nie idziesz do pracy... Kto wtedy chorował miał szczęście nie będąc w pracy oczywiście w nieszczęściu podczas choroby lub urlopu...

A teraz zagadka:

Ile nóg ma koń?

  • 2 przednie

  • 2 tylne

  • 2 lewe (przednia i tylna)

  • 2 prawe (przednia i tylna)

odpowiedź zależy kto jak liczy ;) - najważniejsze by było trafnie.

Czy istnieje zimno?

Nie istnieje zimno - możemy mieć dużo ciepła, więcej ciepła, możemy mieć super ciepło, mega ciepło, nieskończone ciepło, białe ciepło, trochę ciepła lub brak ciepła, ale nie możemy powiedzieć, że istnieje takie coś jak zimno. Możemy obniżyć temperaturę do (zera absolutnego) −273,15oC, do temperatury, gdzie nie ma już ciepła, ale nie możemy już iść niżej. Nie ma więc czegoś takiego jak zimno. Inaczej mówiąc nie możemy mieć zimna poniżej −273,15oC. Każde ciało lub obiekt w kosmosie podczas badań przekazuje jakąś energię i ciepło jest czymś. To przekazana energia. Absolutne zero to −273,15oC czyli całkowity brak ciepła. Zimno jest tylko słowem, którego używamy do określenia braku ciepła. My nie możemy zmierzyć zimna. Ciepło możemy mierzyć z powodu tego, że ciepło jest energią. Zimno, nie jest przeciwieństwem ciepła, tylko jego brakiem.

Czy istnieje coś takiego jak ciemność?

Czym byłaby noc bez ciemności? Ciemność nie jest czymś, ale jest brakiem czegoś. Możemy mieć mało światła, normalne światło, jasne światło, błyskające światło, ale jeśli nie ma ciągłego światła, wówczas nic nie widzimy i nazywamy to ciemnością.

Zło nie istnieje.

Zło jest jedynie efektem braku Boga. Jest jak ciemność lub zimno, czyli słowa, które używają ludzie do opisania braku czegoś. Tak też zło jest słowem opisującym brak dobra, brak obecności Boga. Bóg nie stworzył zła. Jest ono rezultatem tego, co się dzieje gdy brakuje nam miłości do Boga. Jest jak zimno gdy nie ma ciepła, jak ciemność gdy nie ma światła.

Nauka nawet nie umie wyjaśnić - czym jest myśl?

Używamy sformułowania: elektryczność lub magnetyzm, ale nikt nie był w stanie tego zobaczyć ani zrozumieć. Aby patrzeć na śmierć jako przeciwieństwo życia ignorujemy fakt, że śmierć nie może istnieć jako merytoryczna rzecz. Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, ale jest jego brakiem.
Myśli zaczerpnięte z książki "Bóg a nauka" autorstwa Alberta Einsteina wydanej w 1921 roku.
Lotto to nieustanna wiara w coś co nie można za każdym razem przewidzieć, ale co daje nam nową naukę.
lotto w pandemii

ciekawostki lotto

Lotto podczas pandemii koronawirusa Covid-19

Totalizator Sportowy przekazał już ponad 10 mln na walkę z COVID-19 koronawirusem. A czy gra w Lotto jest bezpieczna w trakcie pandemii? Jak grać w Lotto przy koronawirusie? Pandemia koronawirusa w znacznym stopniu wpłynęła na częstotliwość opuszczania domów przez osoby na całym świecie. Rzadziej udajemy się na zakupy; po części z powodu przyzwyczajeń nabytych w okresie lockdownu, po części ze względu na zwiększoną ostrożność, a po części przez pracę zdalną. A co z grą w Lotto podczas pandemii? Jak grać, by nie tracić szansy na miliony, a zachować należyte bezpieczeństwo?
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 30.10.2020 przez Franciszek Gajos

Tagi: #pandemia#c-19#COVID-19#covid19#pandemia covid19#pandemia covid-19#zaraza#korona wirus#corona virus#chiński wirus#epidemia
wygrane lotto

ciekawostki lotto

Najbardziej niezwykłe wygrane w Lotto – Ranking

Szóstki do podziału, nieodebrane miliony, wielokrotne i najwyższe wygrane w Lotto – sprawdź najbardziej niezwykłe historie graczy Lotto! Prawdopodobieństwo głównej wygranej we flagową grę Lotto o tej samej nazwie to, zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa, 1 do 13 983 816. Historia pokazała jednak, że jest to nie tylko bardzo możliwe, ale także zdarza się w wyjątkowych okolicznościach. Jak 3 lutego 1996 roku, kiedy to upragnioną "szóstkę" trafiło w tym samym losowaniu aż 15 osób! Przedstawiamy najbardziej niezwykłe wygrane w Lotto.
Czytaj dalej...

środa, 18:00 28.10.2020 przez Arek Maczyński

Tagi: #wygrane#wygrane lotto#gry lotto#wygrane w lotto#wygrana w lotto#nagrody w lotto
lotto online

ciekawostki lotto

Czy Lotto online jest bezpieczne?

Granie w Lotto online wiąże się z obrotem pieniędzy i koniecznością przekazania swoich danych osobowych. Dowiedz się czy to bezpieczne z pewniaki.pl! Od niedawna gracze Lotto mają możliwość udziału w grach marki bez wychodzenia z domu. Dostęp do gier Lotto przez Internet to niewątpliwa wygoda i znaczna oszczędność czasu. Nie trzeba odwiedzać punktów sprzedaży celem zakupu kuponu, mieć go cały czas na oku w obawie przed zagubieniem czy pilnować terminu na odebranie wygranych milionów.
Czytaj dalej...

środa, 18:00 21.10.2020 przez Emil Tomalak

Tagi: #lotto online#bezpieczeństwo#security#lotto online opinie#lotto online jak#gra w lotto online
lotto online

ciekawostki lotto

Lotto online – jak grać w Lotto przez Internet?

Możesz zostać milionerem bez wychodzenia z domu. Typuj liczby przez Internet, graj i wygrywaj! Podpowiadamy, jak grać w Lotto przez Internet. Do 2018 roku udział w jednej z loterii liczbowych Totalizatora Sportowego był możliwy wyłącznie poprzez udanie się do pobliskiego punktu sprzedaży. To więc kolejki w kolekturach, dodatkowe zamówienia w sklepach spożywczych czy kioskach. Dziś możliwe jest już jednak granie w Lotto przez Internet. Jak wygląda udział w loterii online i jakie ma zalety?
Czytaj dalej...

środa, 18:00 14.10.2020 przez Łukasz Kamiński

Tagi: #lotto#online#gry lotto online#lotto w internecie#loterie online
lotto i totolotek

ciekawostki lotto

Czy Totolotek jest tym samym co Lotto?

Przyjęło się, że wszystkie jednorazowe pieluchy dla niemowląt nazywa się "pampersami", sportowe obuwie – "adidasami" a szukanie informacji w sieci "googlowaniem", bez względu na nazwę używanej wyszukiwarki. Pospolicenie nazw marketingowych to zjawisko, które dotknęło także świata gier liczbowych – grający bardzo często chodzą "puścić totolotka" zamiast Lotto. Czy to właściwe wyrażenie?
Czytaj dalej...

środa, 18:00 07.10.2020 przez Tadeusz Koźlak

Tagi: #toto-lotek#totolotek#lotto#totalizator#totek#lotek#lotka
co po wygranej w Lotto

ciekawostki lotto

Co zrobić po wygranej w Lotto?

Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić po wygranej w Lotto? Jak nie przetracić fortuny? Komu powiedzieć i co zrobić po wygranej w Lotto lub Eurojackpot? Zagraniczne serwisy zgodnie doradzają, aby pierwszą czynnością zwycięzcy było zatrudnienie dobrego prawnika. Dlatego chcielibyśmy przedstawić PomocPoWygranej.pl – pierwszy w Polsce serwis zajmujący się kompleksową pomocą prawną i doradztwem osobom, które wygrały w Lotto lub Eurojackpot. Zapraszamy na wywiad z mec. Marleną Słupińską-Strysik, współwłaścicielem serwisu https://www.pomocpowygranej.pl
Czytaj dalej...

poniedziałek, 18:00 05.10.2020 przez Marlena Słupińska-Strysik

Tagi: #wygrana#co zrobić z pieniędzmi#pieniądze#inwestycje#lokaty#emerytura
nowe zdrapki Lotto

ciekawostki lotto

Zdrapkowe nowości w Lotto. W które zdrapki opłaca się inwestować?

Wszyscy typerzy skupiają się na tym, by przewidzieć, jakie liczby padną w następnym losowaniu Multi Multi, Lotto Plus czy Kaskady, a tymczasem wielkie rzeczy dzieją się w mniej popularnych zdrapkach. I choć w nich przewidywania i gra systemowa się nie sprawdzą, można mieć sporo zabawy, a potem radości. Z początkiem października do kolektur trafiają cztery nowe okazje.
Czytaj dalej...

wtorek, 18:00 20.10.2020 przez Emil Tomaszewski

Tagi: #zdrapki#lotto#nowości Lotto#zdrapki wygrane#pula nagród#zdrapki lotto
transmisje losowania studio Lotto

ciekawostki lotto

Gdzie oglądać transmisje z losowań gier liczbowych Lotto?

Coraz więcej osób przyciąga przed telewizory studio Totalizatora Sportowego, podczas którego kule starają się wypaść jak najlepiej. Dawniej to rytuał, który znają Polacy w różnym wieku, dziś, w wyniku rozwoju technologii, transmisje są dostępne w wielu różnych miejscach, także na stronie pewniaki.pl. Gdzie i jak oglądano i ogląda się losowania gier Totalizatora Sportowego?
Czytaj dalej...

czwartek, 18:00 15.10.2020 przez Tadeusz Zawisza

Tagi: #losowania#kiedy#lotto#transmisja#TVP#studio Lotto#losowanie Lotto
strony lotto

ciekawostki lotto

Najciekawsze strony dla miłośników Lotto. Zobacz, jakie masz możliwości, zanim zagrasz

Granie w gry liczbowe w Polsce jest bardzo popularne. Polacy pokochali studio z kulami, które powinny zawsze wypadać inaczej niż wypadają. Już od 1957 roku gry Totalizatora Sportowego w Polsce cieszą się dużym zainteresowaniem, a w dobie Internetu nie trzeba było długo czekać, by pojawiły się społeczności, które zrzeszają miłośników typowania. Oto porównanie najciekawszych stron tego typu.
Czytaj dalej...

sobota, 18:00 10.10.2020 przez Rafał Twardowski

Tagi: #lotto#strony#multipasko#wynikilotto#megalotto#totalizator sportowy
loterie Lotto

ciekawostki lotto

Świąteczne loterie Lotto – czy warto wziąć udział w zabawie na Boże Narodzenie?

Okres bożonarodzeniowy to specjalny czas, zwłaszcza w Polsce. Nie da się ukryć, że kolorowe lampki na wystawach sklepowych czy Święci Mikołajowie widoczni na każdym kroku i pod każdą postacią są symbolem niezwykłego czasu oczekiwania, czasu grudniowego. Totalizator Sportowy także rokrocznie przygotowuje coś dla miłośników gier liczbowych. Dziś pogadamy sobie trochę o świątecznej loterii, która pojawia się zwykle pod koniec roku.
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 02.10.2020 przez Hubert Pacześ

Tagi: #loterie#lotto#święta#mikołajowe lotto#Boże Narodzenie#świąteczne gry