Szybkie 600 – ciekawa gra w ofercie polskiego Totalizatora

Ludzie całkiem mocno przywykli do utożsamiania pracy Totalizatora Sportowego z Lotto jako takim. Doszło do tego, że te dwa pojęcia bywają wręcz używane synonimicznie względem siebie, ale tak wcale nie jest. Jedno z nich jest przedsiębiorstwem, którego jedynym udziałowcem jest Skarb Państwa, a drugie po prostu oferowaną przez to przedsiębiorstwo grą. Tych gier jest zresztą dużo więcej. Warto się w nich rozeznać. A jednym z największych hitów ostatniego czasu jest Szybkie 600.

Jakie są gry liczbowe Totalizatora Sportowego

Totalizator Sportowy ma mnóstwo gier liczbowych w swoim portfolio. Poza nimi ma też zdrapki i inne formy zakładów, w których można zdobyć atrakcyjne nagrody finansowe. Kwoty, które możliwe są do wygrania, bywają naprawdę różne i wahają się od kilku złotych do nawet kilkudziesięciu milionów złotych. To zależy od tego, czy uda Ci się zdobyć główną wygraną, a także od tego, w co grasz i ile jesteś w stanie w to zainwestować. To ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o nagrody możliwe do zdobycia w toku gier. Nadal jednak sumy bywają na tyle satysfakcjonujące, że coraz więcej osób decyduje się na wzięcie udziału w którejś z gier i nie traci nadziei, że szczęście w końcu uśmiechnie się właśnie do nich

Nie tylko Lotto! W co jeszcze możesz zagrać?

Jeśli myślisz w Polsce o grach liczbowych, na pewno myślisz o Lotto. W końcu to jedna z najstarszych i najbardziej popularnych gier. Można w niej wygrać nawet kilkadziesiąt milionów złotych i takie nagrody już w Polsce bywały odbierane i to wiele razy. To wszystko szalenie rozpala wyobraźnię. Nie warto zamykać się tylko na jeden rodzaj zakładów, skoro istnieje ich całe mnóstwo, nawet w obrębie tego samego przedsiębiorstwa. Jedną z najciekawszych, a przy tym najnowszych propozycji jest Szybkie 600.

Jak grać w Szybkie 600?

Zasady są tutaj bardzo nieskomplikowane, dlatego przyswoisz je z łatwością. Zwłaszcza że – gdybyś tego potrzebował – źródło wiedzy na ten temat zawsze znajdziesz w Internecie. Na czym w takim razie polega Szybkie 600? To niezwykle proste! Wybierasz sześć liczb spośród trzydziestu dwóch. Losowanie odbywa się co cztery minuty od godziny 6:36 do 23:52 włącznie. Jeden zakład z pojedynczą stawką to wydatek rzędu dwóch złotych. Możesz jednak zdecydować się na zwiększenie stawki nawet dziesięciokrotnie, a także podjąć decyzję o wysłaniu blankietu na więcej niż jedno losowanie w ciągu dnia. Maksymalnie można wysłać jeden blankiet na pięćdziesiąt kolejnych, następujących po sobie losowań.

Ile dokładnie pieniędzy można wygrać?

To jedna z tych rzeczy, które na pewno Cię interesują najbardziej, gdy szukasz informacji na temat Szybkie 600. Nic w tym dziwnego! W końcu właśnie z myślą o wygraniu prawdziwych, realnych i sporych pieniędzy bierze się udział w tego typu grach liczbowych. Tutaj to, ile możesz wygrać, w dużej mierze zależy od Ciebie. Przy założeniu, że wyślesz zakład za podstawową stawkę, czyli dwa złote, główna nagroda wyniesie aż sześćset złotych, które wypłacane Ci będą co tydzień przez cały rok.

Czy możesz podnieść sumę, o którą grasz?

Tak! Za każdym razem, gdy zdecydujesz się wysłać zakład o wyższej stawce, podnosisz główną wygraną. Czyli najwyższą sumą, którą możesz wygrać, jest sześć tysięcy złotych, także wypłacane przez tydzień przez okres całego roku. Istnieje jeszcze możliwość zdobycia premii. Przypisywana jest ona losowo do jednego ze stopni wygranych i kumuluje się do momentu, w którym taka wygrana padnie. To dodatkowa motywacja do tego by grać i to na kilka zakładów jednocześnie, by mieć szansę na to, że trafi się właśnie w taką premię finansową. Potrafi być ona całkiem wysoka.

Wygrana długoterminowa

Ta gra liczbowa mocno różni się od innych. W innych przypadkach najczęściej jest tak, że wysyłasz kupon na jedno lub wiele różnych losowań, a gdy wygrywasz, cała kwota jest Ci wypłacana od razu i w całości, po określonym upływie czasu. Potem pieniądze lądują już na Twoim koncie i niczym nie musisz się martwić. W tym przypadku dostajesz pieniądze regularnie co tydzień przez cały rok. Wypłacane one są w ratach i nie ma możliwości zmiany tego na wypłatę od razu całej należnej Ci kwoty. To pozwala Ci cieszyć się pieniędzmi przez dłuższy czas i przynajmniej na rok osiągnąć bardzo przyjemną stabilność finansową, co przekłada się bezpośrednio na zwiększony poziom bezpieczeństwa ekonomicznego.

Szybkie 600 a Keno. Czy są różnice?

Wiele osób Szybkie 600 porównuje do innej gry, która pochodzi również od tego samego przedsiębiorstwa – chodzi oczywiście o Keno. Różnice są jednak dość zasadnicze. Co prawda obie te gry mają losowanie co cztery minuty, ale różni się wiele kwestii. Po pierwsze w keno, gdy wygrasz główną wygraną, dostajesz ją w całości, a nie w ratach przez rok. Po drugie pierwsza z gier jest całkowicie polska i nie ma zagranicznego odpowiednika, jak to ma miejsce w przypadku właśnie keno. Ono z kolei jest też dużo starsze, bo istnieje na naszym rodzimym rynku już od kilkunastu lat, a nie od kilku miesięcy.

Tagi: #szybkie 600#gra#600 szybkie#szybkie

wtorek, 18:00 24.11.2020 przez Edmund Gawron