Keno – wygrywaj co kilka minut

Ludzie uwielbiają grać i zakładać się o pieniądze. W końcu cała idea Księgi Rekordów Guinnessa zaczęła się właśnie od takich luźnych rozmów i zakładów przy piwie. Z tego powodu też gry losowe cieszą się tak ogromną popularnością. Dotyczy to także Polski, w której dużą popularnością cieszy się wiele gier. W wiele z nich można zagrać też za pośrednictwem Internetu. A jedną z ciekawszych, którą warto poznać jest z całą pewnością keno.

Czym dokładnie jest keno?

Nie można powiedzieć, że keno jest nową grą. Na polskim rynku zadebiutowała bowiem w maju 2008 roku, co daje jej już przeszło dwanaście lat obecności. To dość czasu, by zapoznać się z zasadami, jednak jeśli nigdy wcześniej niczym takim się nie interesowałeś, faktycznie mogło Ci to umknąć. Zwłaszcza że istnieje tyle gier, które prowadzone są przez Totalizator Sportowy, że jedna mogła Ci umknąć. Gra oparta jest o zagraniczną edycję i od lat cieszy się całkiem sporą popularnością, także w naszym kraju.

Na czym polega gra w keno?

Zastanawiasz się jak grać w keno, bo myślisz o tym, żeby spróbować? Dobrze trafiłeś. To nie jest wcale takie trudne, jak mogłoby Ci się wydawać. Istnieje możliwość zrobienia tego aż na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest poproszenie o blankiet, na którym zaznaczysz wybrane przez siebie liczby. Wybierasz spośród zbioru siedemdziesięciu liczb i zaznaczasz od jednej do dziesięciu liczb. Jeśli nie chcesz skreślać, podyktuj te numery sprzedawcy, który zajmie się tym za sobą To ta druga opcja. Trzecią jest poproszenie sprzedawcy w kolekturze o kupon keno na zasadzie chybił-trafił. W takim przypadku to maszyna samodzielnie zadecyduje o numerach, które Ci przyzna.

Keno w internecie – graj bez wychodzenia z domu

Nie musisz też wychodzić z domu, by zagrać w tę grę. Zarówno obstawisz, ja i poznasz wyniki keno przez Internet. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do Sieci. Możesz na żywo oglądać animację losowania wyników w tej grze, co doda jej uroku i elementu dodatkowego ryzyka. Lotto stara się zrobić wszystko, by móc dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych odbiorców. Gra online od lat zyskuje swoich zwolenników, ale dopiero niedawno, gdy wychodzenie z domu nie jest najlepszym pomysłem, przeżywa prawdziwe oblężenie. Skorzystaj z tego, by wziąć udział w grze i dać sobie szansę na to, by wygrać prawdziwe, realne i całkiem spore pieniądze.

Kiedy odbywa się nowe losowanie keno?

Jeśli nigdy nie grałeś w tę grę, może Cię zdziwić fakt, że wyniki Keno podawane są co cztery minuty. Właśnie tak! Losowanie odbywa się co kilka minut, dzięki czemu można do gry dołączyć dokładnie wtedy, kiedy ma się na to ochotę. Nie musisz czekać na wyniki cały dzień czy nawet tydzień, jak w przypadku niektórych gier. Możesz pozwolić sobie na szybką grę nawet kilka razy dziennie, jeżeli masz na to ochotę. W ten sposób masz szansę na zwycięstwo nawet wiele razy w ciągu jednego dnia czy tygodnia.

Jak można obserwować losowania keno?

Możliwe jest obserwowanie losowania na żywo za pośrednictwem Internetu, a nawet czekając w kolekturze, gdzie ciągle masz podgląd na specjalnych ekranach. Dzięki temu możliwe jest zagranie nawet kilka-kilkanaście razy w ciągu jednej godziny, jeśli tylko masz trochę wolnego czasu i ochoty na to, by spróbować swojego szczęścia.

Wyniki keno – kiedy się ich spodziewać?

Na wyniki keno czekasz wyłącznie cztery minuty. Ile możesz wygrać? Główna wygrana wynosi aż dwa miliony złotych. To ogromna suma pieniędzy, której właścicielem można stać się zaledwie w kilka minut. Oczywiście, jak w wielu grach liczbowych, to ile masz szansę z nich wyciągnąć, w dużej mierze zależy od tego, ile jesteś w stanie zainwestować w imię tej przyszłej wygranej. Zorientuj się w sytuacji i spróbuj szczęścia na poziomie, który Cię najbardziej interesuje.

Zalety szybkich losowań

Tak szybkie losowania sprawiają, że zmiana strategii może następować niezwykle dynamicznie, przez co masz możliwość ją dopasowywać do danej sytuacji, jak tylko masz na to ochotę. Na to wszystko pozwala Ci właśnie keno – gra, która nie zajmie Ci wiele czasu, nie musisz w nią też inwestować dużych sum pieniędzy, a wygrana może okazać się naprawdę szalenie satysfakcjonująca.

Rezultaty keno. Wygrywaj co cztery minuty!

Wiesz już, co ile jesteś w stanie wygrywać i jaka jest maksymalna możliwa nagroda do zdobycia. Jak wyglądają jednak techniczne aspekty tej sprawy? Główna wygrana to faktycznie aż dwa miliony złotych. Wszystko zależy jednak od tego, ile zainwestujesz w pojedynczy zakład i ile liczb zdecydujesz się wytypować. Możesz zagrać na aż pięćdziesiąt kolejnych losowań, a przy tym zdecydować się na zakład o wartości od dwóch do dwudziestu złotych za jedno losowanie. Od tej sumy zależy wysokość Twojej wygranej

Wszystko w Twoich rękach!

Wyniki keno w ogromnej mierze zależą więc od Ciebie – to Ty decydujesz o tym, za ile grasz, na ile losowań i ile liczb typujesz. A to wszystko to są bardzo ważne części składowe końcowej nagrody, którą będziesz w stanie otrzymać. Zawsze zachowuj też swój blankiet. To kupon jest Twoim dowodem na to, że brałeś udział w grze i jest podstawą do wypłacenia Ci zwycięskiej sumy.

Tagi: #keno#gra keno#wyniki lotto keno#wyniki keno

sobota, 18:00 14.11.2020 przez Mateusz Bal