Cała prawda o fałszywym systemie stuprocentowym

Znana na całym świecie gra w Lotto przyciąga ogromne rzesze ludzi, którzy szukają łatwego sposobu na szybki zarobek. Uchodzący za fałszywy system stuprocentowy to dla wielu z nich technika, która ma pozwolić na uzyskanie wysokich, wielomilionowych wygranych przy niewspółmiernie niskim wkładzie własnym. Istotą metody jest systematyczność i zwiększanie stawki z każdą kolejną rozgrywką. Istnieje wiele odmian tego rozwiązania, jednakże większość z nich jest oparta na niejasnych przesłankach, które zaprzeczają prawidłom nowoczesnej matematyki.

Jak działa fałszywy system stuprocentowy?

Istnieje wiele modyfikacji systemu stuprocentowego, jednakże wspólną cechą działania każdej z nich jest regularność. Metoda gry w Lotto opierająca się na systematyczności jest popularna wśród graczy na całym globie. Jej istotą w podstawowej formie jest skreślanie codziennie tej samej liczby przy jednoczesnym potrojeniu stawki wejściowej w każdej kolejnej rozgrywce. Według informacji dostępnych w internecie już po 7 dniach możemy w ten sposób powiększyć zysk ok. 147-krotnie w porównaniu do początkowej wygranej. Jednakże wkład własny musi być większy 729 razy.

Opisana w poprzednim akapicie metoda gry Lotto należy do jednocyfrowego systemu stuprocentowego. Istnieje jej rozwinięcie do techniki dwucyfrowej, gdzie po prostu wybieramy dwie cyfry i każdego dnia konsekwentnie obstawiamy zakłady, skreślając właśnie je. Jest on bardziej skomplikowany, jednakże może przynieść dużo większy zysk w krótkim czasie. Statystyka pokazuje, że para wybrana przez gracza może się powtarzać średnio co 10. losowanie. Warto jednak pamiętać, iż wymaga wyższego wkładu finansowego.

Jeszcze inną modyfikacją, a zarazem rozwinięciem poprzednich technik jest trzycyfrowa metoda gry Lotto. Fałszywy system stuprocentowy wykorzystujący ten sposób oparty jest na tych samych zasadach, co poprzednie rozwiązania, z tą różnicą, że wybieramy trzy cyfry i zakreślamy je sukcesywnie przy każdym losowaniu codziennie. Jest to jednocześnie najbardziej skomplikowany i najlepiej rokujący sposób rozgrywek. Jego używanie niesie za sobą największe prawdopodobieństwo wysokiej wygranej i dużego zwrotu z inwestycji.

Czy są inne "magiczne" metody gry w Lotto?

Omawiane metody gry w Lotto należące do kanonu tzw. systemów stuprocentowych to jedne z najbardziej znanych technik używanych przez graczy. Istnieją jednak inne uchodzące często za "magiczne" rozwiązania. Jednym z nich jest po prostu metodologia chybił-trafił znana każdemu, kto choć raz próbował swoich sił w Multi Lotku. Wiele osób uważa ją za najskuteczniejszą, jednakże należy pamiętać, że jest ona obarczona największą losowością. Nie można doszukiwać się w niej żadnych zależności pomiędzy kolejnymi losowaniami.

Kupon grupowy to kolejne rozwiązanie stosowane przez entuzjastów gry Lotto. Warto zauważyć, iż w tym przypadku istnieje możliwość wykorzystania jedno-, dwu- lub trójskreśleniowego systemu stuprocentowego. Różnica polega na tym, że w rozgrywce bierze udział więcej osób, które partycypują finansowo w koszcie zakupu zakładu, a jednocześnie dzielą się wygraną w przypadku obstawienia wylosowanych liczb. Pozwala to na stosowanie zaawansowanych technik grupom ludzi, którzy w pojedynkę nie mogliby ponieść stosownych nakładów na zakup losów.

Trzecim wartym wspomnienia rozwiązaniem są zakłady systemowe, które w połączeniu z systemem stuprocentowym mają przynieść wymierne rezultaty graczom. Należy jednak pamiętać, że wszystkie opisywane w internecie techniki obarczone są podobnym ryzykiem. Nawet jeśli ich autor twierdzi, iż przyniosą one wysokie wygrane w krótkim okresie, to w praktyce nie uzyskamy od niego takiej gwarancji. Z tego względu wszelkiego rodzaju internetowe metody gry w Lotto musimy traktować "z przymrużeniem oka".

Dlaczego system stuprocentowy uchodzi za fałszywy?

Często można spotkać się z pytaniem, dlaczego system stuprocentowy uchodzi za fałszywy, skoro autorzy opracowań na jego temat przytaczają wiele skomplikowanych obliczeń, które uwiarygadniają jego prawidłowość. Okazuje się, że dla osób niedoświadczonych lub mających słabą orientację w naukach matematycznych sama obecność złożonych równań jest uznawana za potwierdzenie tezy. W praktyce nie są one zgodne z powszechnie obowiązującymi prawami nowoczesnej matematyki, a w szczególności rachunkiem prawdopodobieństwa i statystyką.

Osoby zainteresowane działaniem systemu stuprocentowego zwykle szukają jedynie łatwego i niewymagającego od nich wysokich umiejętności intelektualnych sposobu na ekspresowy zarobek. Niestety nie mają one pojęcia o poziomie ryzyka inwestycji w kupno zakładów i grę w Lotto. W konsekwencji narażają się na duże straty finansowe, a nawet popadnięcie w długi, gdyż wielu z nich kredytuje udział w losowaniach.

Niezależnie od tego, czy mamy świadomość niebezpieczeństw związanych z zawieraniem zakładów w grach losowych, musimy traktować Multi Lotka jako zabawę i formę rozrywki. W żadnym wypadku nie powinniśmy podchodzić do niej jak do inwestycji. Należy także przyjąć, że publikowane na wielu polskich, jak i zagranicznych stronach www opisy systemu stuprocentowegofałszywe i niepoparte naukowymi faktami.

Tagi: #system gry w lotto#fałszywy system stuprocentowy#metoda gry lotto

wtorek, 18:00 09.03.2021 przez Robert Jakiś