Jak wygrać w Lotto?

Lotto poradnik - dziesięć złotych pewnych sposobów tz. zasad na wygraną.

Każdy marzy o wysokich wygranych w Lotto jednak gra zazwyczaj średnio idzie...
Jak to mówią "w życiu często bywa tak raz do przodu, a raz wspak" albo "raz pod wozem raz na wozie" dlatego pamiętaj nasz serwis pewniaki.pl miłośników gier liczbowych Lotto jest tylko zabawą byś stał się profesjonalnym typerem Lotto.
Niektórzy oskarżają Totalizator Sportowy sp. z o.o. iż oszukuje, jednak nie jest to prawdą, ponieważ za dużo by stracił. Bardzo łatwo jest to wyliczyć - a zarobek na losach jest 50% większy niż wypłacone wygrane... Totalizator Sportowy zarabia na każdej grze liczbowej Lotto zawsze, dlatego jest ona tak chętnie reklamowana i promowana w mediach oraz internecie.
Miej radość z gry, i pamiętaj o ile grasz by grać tylko za tyle, by w razie przegranej, nie było to dla Ciebie tragedią.
Lotto, zwane powszechnie dużym lotkiem czy lotkiem - jak niegdyś nazywał się oficjalnie - to gra, która przyciąga do kolektur prawdziwe tłumy. Zwłaszcza wtedy, gdy szykuje się duża kumulacja - wtedy nawet osoby, które na co dzień nie grają, są w stanie się skusić na grę i puścić kupon, licząc na zwycięstwo. Nie jest to wcale łatwe... i mowa nie tylko o Lotto, ale również o Eurojackpot.

Nie ufaj oszustom oferującym magiczne 100% systemy lotto!

Bardzo duża popularność gier Lotto powoduje, że w internecie jesteś w stanie bez żadnych problemów znaleźć osoby, które proponują pewne, sprawdzone i w stu procentach (100%) prawdziwe sposoby na wygranie w Lotto i zgarnięcie dużych pieniędzy - trzeba im tylko zaufać i zapłacić. Nie wierz takim osobom - w końcu gdyby ich systemy były sprawdzone, nie potrzebowaliby Twoich pieniędzy. Prawda o nich jest smutna - to oszuści, którzy próbują zarobić na Tobie, prawdopodobnie po to, by samodzielnie mieć za co grać i móc w to inwestować poważne sumy pieniędzy.

Ile kuponów trzeba byłoby wysłać, by zapewnić sobie zwycięstwo?

Do wyliczenia tego służy rachunek prawdopodobieństwa. To właśnie z niego wynika, że - aby skreślić wszystkie możliwe kombinacje sześciu spośród czterdziestu dziewięciu numerów - należałoby kupić kupony lotto za równowartość - bagatela! - czterdziestu dwóch milionów złotych. Taki sposób jest więc zdecydowanie poza zasięgiem zwykłych ludzi, a nawet jeśli byłby w zasięgu - byłby strategią zupełnie nieopłacalną z finansowego punktu widzenia. Nie idziemy tą drogą - pamiętaj wystarczy jeden kupon by wygrać.

Dziesięć sposobów na wygraną w Lotto

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale z grania w Lotto można uczynić prawdziwe źródło utrzymania i zapewnić sobie stałe, regularne zastrzyki gotówki. Wszystko zależy od odpowiedniego systemu - bazującego na matematyce, logice oraz doświadczeniu graczy z o wiele dłuższym stażem. Należy również pamiętać iż systematyczność oraz szczęście jest tu niezbędne. Nadal jednak nie wierz w jednorazowe, magiczne systemy, które są niezawodne - coś takiego po prostu nie istnieje. Jakie strategie za to mogą wpłynąć na zwiększenie Twoich szans na wygraną?
Każdy ma takie numery - data urodzenia, ślubu, numer telefonu czy rozmiar buta. Stałe typowanie liczb, które są bliskie sercu danej osoby na pewno zwiększają szanse na zwycięstwo. Niestety, zwiększają też szanse na uzależnienie - osoba grająca w tym trybie może czuć przymus grania ciągle, z obawy, że uniknięcie losowania może skutkować tym, że akurat wtedy wybrane numery padną. Nie jest prosto i łatwo..., ale mając swoje ulubione liczby możesz je sprawdzić w naszym dziale SPRAWDŹ WYNIKI - SWÓJ KUPON dla poszczególnych gier rodziny Lotto:
Zakres obliczeń jakie dokonujemy dotyczą wszystkich losowań dla danej gry jaka miała miejsce w historii Lotto. To znaczy, iż badamy zależności w trafności od początku.
Gra zespołowa sprawia, że między grono zaufanych graczy dzieli się wszystkie koszty, ale też ewentualne wygrane. To najlepszy sposób na to, by podzielić się sprawdzonymi numerami i obstawić większą liczbę kombinacji, a przy tym sprawić, że częściej będą wpadać wygrane niższych stopni.

Doświadczeni gracze w lotto posługują się statystyką, by na jej podstawie wytypować zestawy najczęściej padających liczb w losowaniach. W grach liczbowych typu Lotto prawdopodobieństwo nie występuje w świecie niedoskonałym i za przykład możemy tutaj wskazać rzut monetą. Dla przykładu rzucamy monetą sto razy. Według rachunku prawdopodobieństwa powinno wypaść tyle samo orłów co reszek czyli 50/50. Ale! w rzeczywistości nigdy tak nie będzie.
Dlaczego?
Teoria i praktyka nigdy nie będą szły w parze w świecie nieidealnym. I to jest dowód na "niedoskonałości" naszego świata.
Dzisiejszy komputer jest w stanie to wyliczyć dlatego zobacz nasze statystyki Lotto warto typować używając statystyki:
Najczęściej losowane liczby:
dl
Lotto

Losowanie od 6940 do 6933 (ostatnie 7 losowań)

33

4

46

4

7

3

25

2

41

2

el
Mini Lotto

Losowanie od 6358 do 6351 (ostatnie 7 losowań)

1

2

13

2

41

2

40

2

36

2

dp
Lotto Plus

Losowanie od 6940 do 6933 (ostatnie 7 losowań)

45

5

46

3

39

3

21

2

41

2

ml
Multi Multi

Losowanie od 14857 do 14850 (ostatnie 7 losowań)

71

6

47

5

29

4

20

4

10

4

ej
Eurojackpot

Losowanie od 680 do 673 (ostatnie 7 losowań)

31

3

38

2

24

2

45

2

44

2

kl
Kaskada

Losowanie od 7246 do 7239 (ostatnie 7 losowań)

10

6

20

6

19

6

24

5

8

5


Tu ponownie w sukurs przychodzi Ci statystyka, a chodzi po prostu o maksymalizację zysków z wygranej. Statystycznie rzecz ujmując, najmniej lubianymi numerami są: 1, 2, 3, 4, 13, 31, 41. Dlatego - jeśli już padną - istnieje większa szansa na to, że nie będziesz musiał z nikim dzielić się wygraną. Każdy układ liczb nawet taki: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 według matematyki idealnej ma takie same szanse na trafienie. Życie jednak pokazuje, że nie jest tak, a rozstrzał w losowanych liczbach jest ogromny.
Uwaga, nie chodzi tutaj o swoje szczęśliwe liczby, czyli te, które subiektywnie się za takie uważa w swoim przypadku. Chodzi tutaj o liczby, które już padły w losowaniu i zapewniły komuś zwycięstwo. Zaznaczanie całych zestawów liczb, które już kiedyś padły to dość skrajna taktyka - istnieje niewielka szansa, że padną ponownie. Dlatego warto postąpić odwrotnie i unikać zestawów, które już padły. Idąc w drugą stronę nieraz mogą być to bardzo powtarzające liczby przez co trzeba zawsze poddać to wnikliwej analizie.
Gier liczbowych z rodziny Lotto jest naprawdę wiele - musisz się zdecydować, czy zależy Ci na rzadkich, ale wysokich wygranych, czy na częstszych, ale mniejszych. Od tego wyboru zależy strategia, którą obejmiesz. Możesz opierać się na łudzie szczęścia i intuicji, ale też na wyliczeniach matematycznych. Pamiętaj jednak iż lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Nie znaczy tu iż odradzamy grać na najwyższe wygrane jednak według naszych analiz łatwiej trafić "coś" w Multi Multi grając np. na promocji Multi Multi niż najwyższą wygraną.

Tutaj możesz działać na dwa sposoby - typować numery w kolekturze, w której już padła wielka wygrana albo zdecydować się na tą, w której jeszcze takiej nie było - bardziej doświadczeni gracze rekomendują drugą opcję. Stawiasz sprawę na jedną kartę - szczęśliwe liczby lotto.

Delta, Progresja i inne - jest ich naprawdę sporo. W dodatku naprawdę bywają one skuteczne, ale wymagają poświęcenia im czasu i nakładów finansowych. Dlatego tak często oszuści mamią, że ujawnią szczegóły pewnej gry - chodzi im o zdobycie finansów na obstawianie tego typu systemu gry. Jednak pamiętaj przy trafnym typowaniu jeden los wystarczy, aby wygrać upragnioną nagrodę. Dlatego jak masz wygrać wystarczy jeden los!
Tę metodę zdecydowanie upodobali sobie matematycy. Polega ona na wyliczeniu dzięki rachunkowi prawdopodobieństwa szans na to, że jakieś liczby w danym losowaniu padną - oczywiście, wszystko w oparciu o dostępne statystyki i tutaj bardziej opieramy się o statystkę oraz tak zwane "średnie" niż o rachunek prawdopodobieństwa.
Dlaczego tak?
W świecie matematyki każda liczba jest idealna i ma takie same szansę wypadnięcia jednak w życiu nie jest to tak oczywiste. Związane z tym są niedoskonałości wykonanych ręką człowieka przedmiotów. Nawet opierając się o zasadę złotego podziału natura również nie jest idealna, ale dążymy do ideału.
Tutaj komputer decyduje o tym, czy masz szansę na zwycięstwo- bierze szczęście za rogi. Wbrew pozorom często algorytmy działają tak, że statystycznie istnieje większa szansa, że wygrasz coś dzięki komputerowi, a nie własnej intuicji. W końcu to maszyna, która działa w oparciu o wyliczenia.
Miej radość z gry, i pamiętaj o ile grasz by grać tylko za tyle, by w razie przegranej, nie było to dla Ciebie tragedią.

Czy to skuteczne sposoby na wygraną lotto?

Na pewno zwiększą Twoje szanse - możesz też dodatkowo je poprawić poprzez umiejętne łączenie kilku dostępnych strategii. W ten sposób zwiększasz swoje prawdopodobieństwo na wygraną - a wszystko dzięki matematyce, statystyce i odpowiedniej strategii oraz odrobinie szczęścia. Bez niego nic nie jest pewne.
Tagi:#lotto#poradnik#wygrać#wygrane Lotto#jak wygrać#zasady#gry