Kłamstwa systemu stuprocentowego gry w Lotto

Każdego dnia miliony osób gra w Lotto. Wiele z nich poszukuje specjalnych metod, takich jak system stuprocentowy, które przy odpowiednio wysokim wkładzie własnym i regularności obstawiania liczb pozwolą im na osiągnięcie sukcesu i dużą wygraną. Nierzadko można znaleźć w internecie strony, na których przedstawione są dokładnie opisane techniki, których autorzy twierdzą, iż przyniosą one graczom 100-procentową szansę na trafienie. Niestety w większości przypadków są to kłamstwa niezgodne ze statystyką matematyczną oraz rachunkiem prawdopodobieństwa.

Jaka jest idea systemu stuprocentowego Lotto?

Podstawową ideą systemu stuprocentowego Lotto jest regularność i systematyczne zwiększanie stawki o daną wielokrotność. W podstawowym modelu codziennie skreślamy tę samą liczbę, a wkład własny podnosimy trzykrotnie przy każdym kolejnym losowaniu. O ile przy pierwszych rozgrywkach zyski są niewielkie, o tyle już 5 podejście to ok. 17-krotne, a 7 to nawet 146-krotne zwiększenie nagrody. Warto jednak pamiętać, iż za każdym razem zwiększamy kwotę zakładu, a więc już na starcie musimy dysponować odpowiednim zasobem gotówki.

Decydując się na wykorzystanie systemu stuprocentowego gry w Lotto, musimy mieć na uwadze, że będziemy ponosić stratę przez 9 kolejnych losowań i dopiero za 10 razem odnotujemy zysk, który pokryje wcześniejszy wkład finansowy w całości. Jednocześnie może się zdarzyć sytuacja, w której w ciągu pierwszych 4 dni pod rząd nasze typowania będą w stu procentach trafne. Nie ma konkretnej reguły i wszystko jest związane z losowością rozgrywek w Multi Lotka. Pamiętajmy też, że wyższa inwestycja może przynieść większy zysk.

Statystycznie ta sama para cyfr może powtarzać się co około 17 losowań. Trzeba mieć to na względzie typując liczby. Wiele osób jest zdania, że kluczem do sukcesu jest typowanie tych samych zakładów przez cały czas. Zwykle jednak eksperci zajmujący się udoskonalaniem systemu stuprocentowego w Lotto radzą, by decydować się na zróżnicowane typy w kolejnych grach. Nierzadko dobrą metodą jest pseudolosowe "chybił-trafił" z uwzględnieniem dostępnych w internecie historii wyników z ostatnich kilkunastu lat.

Istnieją również inne techniki stosowane przez graczy na całym świecie. Jedną z nich jest wykorzystanie specjalnego kuponu grupowego. W tym przypadku kilka osób nabywa swoje udziały w jednym zakładzie. Pozwala to na wejście do gry Lotto większą kwotą pieniędzy, przy jednoczesnym niskim wkładzie własnym pojedynczych członków grupy. Jeszcze innym rozwiązaniem jest stosowanie progresji finansowej. Zwiększamy w tym wypadku stawkę z każdym kolejnym losowaniem. Wymaga to posiadania sporych zasobów pieniężnych.

Dlaczego system stuprocentowy jest fałszywy?

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, iż system stuprocentowy jest fałszywy. Dlaczego? Orędownicy tego stanowiska uważają, że opisywana metodyka jest niezgodna z powszechnie obowiązującymi prawami matematyki, a dokładnie rachunkiem prawdopodobieństwa, statystyką oraz teorią gier. Nierzadko ich autorzy pobierają duże sumy pieniężne w zamian za udostępnienie materiałów na temat autorskich technik. Zdarza się, że na stronach internetowych są podane ich fałszywe dane kontaktowe uniemożliwiające późniejszą komunikację.

Nie ma wątpliwości, iż gry losowe takie jak Lotto mogą pozwolić na szybkie wzbogacenie się. Należy jednak pamiętać, że szanse na wysoką wygraną są w praktyce niewielkie. Niezależnie od metody, którą stosujemy, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo utraty środków finansowych zainwestowanych w kupno zakładów. Nawet jeśli będziemy uczestniczyć w rozgrywkach systematycznie i zgodnie z zaleceniami jednego z opisywanych na wielu stronach internetowych systemu stuprocentowego.

Musimy sobie uświadomić, iż każde kolejne losowanie jest niezależne od poprzednich i nie ma żadnych naukowych przesłanek, które potwierdzałyby, że jest inaczej. Z tego względu powinniśmy traktować grę Lotto jako formę rozrywki, która czasem może pozwolić nam na wzbogacenie się w mniejszym, bądź większym stopniu. Nie powinniśmy jednak mieć złudzeń co do faktu fałszywości systemu stuprocentowego. Zawarte w nim obliczenia są interesujące z matematycznego punktu widzenia, jednakże nie mają potwierdzenia w praktyce statystycznej.

Jeżeli zastanawiamy się, w jaki sposób ulokować posiadane przez nas środki finansowe, by je pomnożyć, to dużo bardziej przewidywalnym wyborem, mimo dość wysokiego stopnia ryzyka, będzie inwestycja w akcje giełdowe znanych spółek. Wymaga to jednak poznania szeregu specjalistycznych zagadnień związanych z teorią ekonomii, gospodarką oraz analizą techniczną i fundamentalną.

Nie daj się zwieść systemowi stuprocentowemu!

Podsumowując – nie daj się zwieść systemowi stuprocentowemu! Nie istnieje żadna "magiczna metoda", która pozwoliłaby Ci osiągnąć sukces i wysokie zyski w grze Lotto. Publikowane w internecie informacje i płatne materiały mają głównie na celu szybki zarobek ich nieuczciwych autorów. Metody są fałszywe, a stawiane w nich tezy nie są poparte badaniami naukowymi ani nawet racjonalnymi przesłankami wynikającymi z rachunku prawdopodobieństwa czy teorii statystyki matematycznej. Ich stosowanie może narazić Cię na duże straty finansowe.

Tagi: #system stuprocentowy#lotto#gra w lotto

niedziela, 18:00 28.02.2021 przez Jakub Ignaciuk