Najnowsze informacje o Lotto

rekordowe wygrane lotto
ciekawostki lotto

Rekordowe wygrane w światowych loteriach Lotto – jak daleko jest Polska?

Gry liczbowe kręcą każdego, bo mogą dać wyjątkowo wysokie wygrane. Kto z nas nie próbował kiedyś grać w Lotto lub chociaż nie typował wyników i nie czekał, czy jego przewidywania się sprawdzą. Tak jest nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych krajach na całym świecie. No właśnie, jak wielkie wygrane padały i jak daleko jest Polska?
Czytaj dalej...

środa, 18:00 30.09.2020 przez Mariusz Adamczyk

gry lotto międzynarodowe
gry lotto

Najciekawsze i najbardziej znane loterie typu Lotto w całej Europie

Gry liczbowe przyciągają miliony ludzi na całym świecie. To nie tylko grający regularnie i od wielkiego dzwonu, ale także miłośnicy samych losowań, typowania i cała społeczność, która narodziła się wokół Lotto w Polsce i gier tego typu na całym świecie. Największe wygrane z Powerball czy MegaMillions w USA sprawiają, że każdy może marzyć o swoim zwycięstwie. Jak to jest w Europie?
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 25.09.2020 przez Arkadusz Krzyżak

lotto losowania
informacje lotto

Gdzie, kiedy i jak można śledzić losowania w różnych grach Lotto?

Historia Totalizatora Sportowego oraz organizowanej przez niego gry liczbowej jest długa. Zaczęło się w 1957 roku i do dziś jest to jedna z najbardziej elektryzujących gier tego typu w Polsce. Warto więc wiedzieć, jak zmieniał się nadawca oficjalnych losowań i gdzie oraz o której dziś można śledzić wyniki.
Czytaj dalej...

niedziela, 18:00 20.09.2020 przez Tadeusz Górka

kumulacje lotto
historia lotto

Najwyższe kumulacje Lotto w historii. Sprawdź, ile mogłeś wygrać!

Chyba każdy z nas grał kiedyś w Lotto. Totalizator Sportowy raportuje o stałym, wysokim zainteresowaniu jego zakładami. To jednak nie wszystko, bo dodatkowe osoby postanawiają kupić losy, gdy kumulacja na wygranie nagrody rośnie. To właśnie one przyciągają najwięcej miłośników pieniędzy. Jakie były największe w historii i kiedy do nich dochodziło?
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 18.09.2020 przez Arkadiusz Bor

lotto zdrapki
zdrapki lotto

Najwyższe wygrane w zdrapkach w historii – ile tak naprawdę można zgarnąć?

Losowania Lotto trzymają w napięciu od kilku dekad. Ta gra liczbowa przyciąga amatorów i specjalistów, którzy próbują typować wyniki. Jednak obok klasyczne Multilotka czy innych losowań, istnieje także inny segment działalności Totalizatora Sportowego. To zdrapki, w których, jak się okazuje, można wygrać naprawdę ładne sumy.
Czytaj dalej...

środa, 18:00 16.09.2020 przez Karol Kozłowski

multipasko
historia lotto

Konkurencyjne serwisy o Lotto Multipasko.pl

Historia pewniaki.pl powiązana jest z serwisem Multipasko.pl, która po latach prac stała się jedną z najczęściej odwiedzanych stron lotto. Nie każdy jednak wie, iż Twórca Multipasko dawniej typował na starych pewniakach tz. parki i miał w tym naprawdę dobrą "rękę", albo duże szczęście...
Czytaj dalej...

poniedziałek, 10:00 14.09.2020 przez Adam Grabowski

lotto i podatki
zdrapki lotto

Grasz w Lotto? Sprawdź, dlaczego jeszcze nie kupiłeś tych zdrapek!

Granie w Lotto to zabawa dla wielu, choć przy podejściu całkowicie profesjonalnym można odnieść wrażenie, że system gry w Lotto da się przewidzieć. Jednak generalnie zwycięstwo w Lotto jest dziełem przypadku, tym bardziej, jeśli wybierasz zdrapki. A że są one coraz bardziej popularne w naszym kraju, a możliwości jest naprawdę dużo, wybraliśmy kilka co ciekawszych, w których wygrane są naprawdę przyjemne.
Czytaj dalej...

czwartek, 18:00 27.08.2020 przez Tomasz Wilk

lotto wygrane
poradnik lotto

Jak odbiera się wygraną w grze liczbowej Lotto?

Coraz więcej osób zaczyna grać w Lotto systemowo, bo zdaje sobie sprawę, że tylko tak można zwiększyć szansę na wygraną. Obecnie wygrana wynosi, w prawdopodobieństwie, dokładnie 1 do 13 983 816. Gigantyczna szansa, że jej nie trafisz, prawda? Jeśli już jednak miałoby się to trafić, warto wiedzieć, w jaki sposób odbiera się wygraną, ile masz czasu, by odebrać nagrodę, która Ci przysługuje oraz w jakich formach możesz otrzymać pieniądze.
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 21.08.2020 przez Tomasz Kulik

eurojackpot w UE
poradnik lotto

Czym jest Eurojackpot, na czym polega i ile można wygrać?

Jedną z loterii Totalizatora Sportowego, a dokładniej taką, której Totalizator Sportowy jest współorganizatorem, jest Eurojackpot. Polska do tego losowania Lotto przystąpiła stosunkowo późno, bo w 2017 roku. To międzynarodowa, europejska loteria, w której minimalna wygrana I stopnia oznacza kwotę 10 milionów euro. A maksymalnie rośnie ona dziewięciokrotnie! Chcesz wygrać? i korzystaj, a także czytaj dalej, by przekonać się, czy warto pomyśleć też o Eurojackpot.
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 14.08.2020 przez Aldona Nowak

dawne gry lotto
historia lotto

Kiedyś to było, czyli zakończone gry Totalizatora Sportowego

Lotto to jedna z najbardziej znanych i najpopularniejszych gier liczbowych w Polsce. Nic więc dziwnego, że budzi emocje, a przy większych kumulacjach jest na ustach wszystkich w kraju. Jednak dziś o trochę innym aspekcie, a mianowicie nie o tym, co jest, ale o tym, co było. Jakie gry kiedyś dostarczały rozrywki?
Czytaj dalej...

piątek, 11:00 07.08.2020 przez Adam Kowal

lotto i podatki
podatki w lotto

Gra w Lotto, a podatki ile zapłacisz, gdy zgarniesz szóstkę?

Każdy go zna. Totalizator Sportowy, który powstał w 1957 roku, z czasem został przemianowany na Lotto i tak od 2009 roku dalej można próbować swoich sił, grając regularnie, systemowo, świadomie lub na chybił trafił, od wielkiego dzwonu. Jednak niezależnie od tego, jak podejdziesz do gry, na koniec, już po wygranej, i tak musisz zapłacić…
Czytaj dalej...

poniedziałek, 18:00 03.08.2020 przez Tomasz Wilk

najczęściej losowane liczby
statystyki lotto

Najczęściej pojawiające się wyniki w Lotto.

Lotto. Najpierw zawładnęło umysłami mieszkańców wielkich miast polskich w końcu lat pięćdziesiątych, a dziś jest obecne w domu niemalże co trzeciego Polaka. To gra liczbowa, bez której nie można sobie wyobrazić normalnej Polski, a kolektury wpisały się w krajobraz naszego kraju tak silnie, że ich brak, byłby czymś dziwnym. Ale jeśli grasz na serio w Lotto, doskonale zdajesz sobie sprawę, że tu nie ma przypadków. Sprawdź, które liczby padały w ostatnich dwudziestu latach najczęściej i przekonaj się, czemu na nie nie postawiłeś.
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 31.07.2020 przez Tomasz Wójcicki

kto wymyślił lotto
historia lotto

Jak to się wszystko zaczynało, czyli kto wymyślił Lotto?

Jedna z najpopularniejszych gier liczbowych nie tylko w Polsce, ale i – zgodnie ze statystykami i porównaniem skali – w Europie. Już od samych jego początków Polacy pokochali Totalizator Sportowy i jego grę losową – Lotto. Dziś szacuje się, że nawet trzy czwarte z nas każdego roku puszcza choć jeden kupon w nadziei, że szóstka przypadnie właśnie nam. A jak to się stało, że w ogóle możemy rozmawiać o Lotto?
Czytaj dalej...

wtorek, 19:00 28.07.2020 przez Stefan Orłowski

lotta czy lotto
ciekawostki lotto

Lotta – popularne nordyckie imię

W grach liczbowych liczy się nie tylko umiejętność gry systemowej, próba zrozumienia mechanizmów rządzących Totalizatorem Sportowym, jak i szybkie zdolności systemu i występowania poszczególnych cyfr, ale także szczęście. A czy można je osiągnąć, nadając dziecku na imię prawie tak, jak nasza narodowa gra – Lotta?
Czytaj dalej...

wtorek, 18:00 21.07.2020 przez Katarzyna Kowalska

ciekawostki o lotto
poradnik lotto

Lotto, a matematyka.

Gry losowe, znane pod nazwą Lotto to w sumie czysta matematyka. Wielu śmiałków próbowało swoich sił w złamaniu systemu, tak by maksymalnie zwiększyć swoje szanse na wygraną. Czy rzeczywiście możliwe jest rozpracowanie systemu, który zdawać by się mogło jest przypadkowy?
Czytaj dalej...

wtorek, 08:00 14.07.2020 przez Wiktoria Nowak

ciekawostki o lotto
ciekawostki lotto

Czego do tej pory nie wiedzieliście o Lotto?

Kiedyś Toto-Lotek, od 2009 roku Lotto. Czy jest ktoś, kto nie słyszał o najbardziej znanej grze liczbowej w Polsce? Istnieje od 1957 roku, jej organizatorem jest Totalizator Sportowy. Większość z nas chociaż raz w życiu próbowała szczęścia, skreślając liczby i z niecierpliwością czekając na losowanie w telewizji. Na co Polacy chcieliby wydać wygrane pieniądze? Czy warto obstawiać liczby na chybił-trafił? Jaka jest szansa trafienia szóstki? Wszystkiego dowiecie się poniżej.
Czytaj dalej...

wtorek, 12:00 07.07.2020 przez Patrycja Kozłowska

jak grać w Lotto
historia lotto

Pisali o nas w gazetach jak gramy w LOTTO

Od kilku lat w Internecie mamy do czynienia z eksplozją wszelkiego rodzaju gier losowych, takich jak poker lub innych mamiących potencjalnych graczy ułudami baśniowych wygranych. Szczególnie na rynku północnoamerykańskim kieszenie internautów z powodzeniem drenują wirtualne kasyna. Współczesne technologie umożliwiają już w zasadzie bezproblemową obsługę klienta. Szkopuł tkwi więc w podniesieniu wiarygodności gry, tak aby jej uczestnicy mieli pewność otrzymania wygranej.
Czytaj dalej...

środa, 12:00 01.07.2020 przez Tomasz Dąbrowski