Najnowsze informacje o Lotto

Pewne sprawdzone ciekawostki ze świata Lotto i nie tylko...

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego bloga. Piszemy głównie o "pewniakach" czyli pewnej prawdzie - jako ciekawostki głównie z dziedziny gier liczbowych lotto, jednak nie tylko. Ciągle szukamy rozwiązań algorytmu układów. Poruszamy tematy ważne i bardzo potrzebne w życiu każdego z Nas. Jeśli masz sprawdzoną informacje tak zwanego "pewniaka" napisz umieścimy go również. Pamiętaj drogi czytelniku by zdobyć fortunę łatwo i szybko należy przede wszystkim mieć troszeczkę szczęścia, być pomysłowym i pracowitym. Reszta sama przyjdzie... bez dużego wysiłku.

Pamiętaj! Na Tytanitu wszyscy zdrowi tylko nie wszyscy mieli szczęście ;)

Analogiczna sytuacja w zamachach na WTC w 2001 roku 11 września. Jeśli jesteś chory nie idziesz do pracy... Kto wtedy chorował miał szczęście nie będąc w pracy oczywiście w nieszczęściu podczas choroby lub urlopu...

A teraz zagadka:

Ile nóg ma koń?

  • 2 przednie

  • 2 tylne

  • 2 lewe (przednia i tylna)

  • 2 prawe (przednia i tylna)

odpowiedź zależy kto jak liczy ;) - najważniejsze by było trafnie.

Czy istnieje zimno?

Nie istnieje zimno - możemy mieć dużo ciepła, więcej ciepła, możemy mieć super ciepło, mega ciepło, nieskończone ciepło, białe ciepło, trochę ciepła lub brak ciepła, ale nie możemy powiedzieć, że istnieje takie coś jak zimno. Możemy obniżyć temperaturę do (zera absolutnego) −273,15oC, do temperatury, gdzie nie ma już ciepła, ale nie możemy już iść niżej. Nie ma więc czegoś takiego jak zimno. Inaczej mówiąc nie możemy mieć zimna poniżej −273,15oC. Każde ciało lub obiekt w kosmosie podczas badań przekazuje jakąś energię i ciepło jest czymś. To przekazana energia. Absolutne zero to −273,15oC czyli całkowity brak ciepła. Zimno jest tylko słowem, którego używamy do określenia braku ciepła. My nie możemy zmierzyć zimna. Ciepło możemy mierzyć z powodu tego, że ciepło jest energią. Zimno, nie jest przeciwieństwem ciepła, tylko jego brakiem.

Czy istnieje coś takiego jak ciemność?

Czym byłaby noc bez ciemności? Ciemność nie jest czymś, ale jest brakiem czegoś. Możemy mieć mało światła, normalne światło, jasne światło, błyskające światło, ale jeśli nie ma ciągłego światła, wówczas nic nie widzimy i nazywamy to ciemnością.

Zło nie istnieje.

Zło jest jedynie efektem braku Boga. Jest jak ciemność lub zimno, czyli słowa, które używają ludzie do opisania braku czegoś. Tak też zło jest słowem opisującym brak dobra, brak obecności Boga. Bóg nie stworzył zła. Jest ono rezultatem tego, co się dzieje gdy brakuje nam miłości do Boga. Jest jak zimno gdy nie ma ciepła, jak ciemność gdy nie ma światła.

Nauka nawet nie umie wyjaśnić - czym jest myśl?

Używamy sformułowania: elektryczność lub magnetyzm, ale nikt nie był w stanie tego zobaczyć ani zrozumieć. Aby patrzeć na śmierć jako przeciwieństwo życia ignorujemy fakt, że śmierć nie może istnieć jako merytoryczna rzecz. Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, ale jest jego brakiem.
Myśli zaczerpnięte z książki "Bóg a nauka" autorstwa Alberta Einsteina wydanej w 1921 roku.
Lotto to nieustanna wiara w coś co nie można za każdym razem przewidzieć, ale co daje nam nową naukę.
lotto i podatki

podatki w lotto

Gra w Lotto, a podatki ile zapłacisz, gdy zgarniesz szóstkę?

Każdy go zna. Totalizator Sportowy, który powstał w 1957 roku, z czasem został przemianowany na Lotto i tak od 2009 roku dalej można próbować swoich sił, grając regularnie, systemowo, świadomie lub na chybił trafił, od wielkiego dzwonu. Jednak niezależnie od tego, jak podejdziesz do gry, na koniec, już po wygranej, i tak musisz zapłacić…
Czytaj dalej...

poniedziałek, 18:00 03.08.2020 przez Tomasz Wilk

Tagi: #podatek#gry#gry lotto#podatki w lotto#podatek od gry#podatek w lotto
najczęściej losowane liczby

statystyki lotto

Najczęściej pojawiające się wyniki w Lotto.

Lotto. Najpierw zawładnęło umysłami mieszkańców wielkich miast polskich w końcu lat pięćdziesiątych, a dziś jest obecne w domu niemalże co trzeciego Polaka. To gra liczbowa, bez której nie można sobie wyobrazić normalnej Polski, a kolektury wpisały się w krajobraz naszego kraju tak silnie, że ich brak, byłby czymś dziwnym. Ale jeśli grasz na serio w Lotto, doskonale zdajesz sobie sprawę, że tu nie ma przypadków. Sprawdź, które liczby padały w ostatnich dwudziestu latach najczęściej i przekonaj się, czemu na nie nie postawiłeś.
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 31.07.2020 przez Tomasz Wójcicki

Tagi: #lotto#wyniki lotto#lotto wyniki#analizy lotto
kto wymyślił lotto

historia lotto

Jak to się wszystko zaczynało, czyli kto wymyślił Lotto?

Jedna z najpopularniejszych gier liczbowych nie tylko w Polsce, ale i – zgodnie ze statystykami i porównaniem skali – w Europie. Już od samych jego początków Polacy pokochali Totalizator Sportowy i jego grę losową – Lotto. Dziś szacuje się, że nawet trzy czwarte z nas każdego roku puszcza choć jeden kupon w nadziei, że szóstka przypadnie właśnie nam. A jak to się stało, że w ogóle możemy rozmawiać o Lotto?
Czytaj dalej...

wtorek, 19:00 28.07.2020 przez Stefan Orłowski

Tagi: #kto wymyślił lotto#lotto#wyniki lotto#historia lotto#statystyka lotto
lotta czy lotto

ciekawostki lotto

Lotta – popularne nordyckie imię

W grach liczbowych liczy się nie tylko umiejętność gry systemowej, próba zrozumienia mechanizmów rządzących Totalizatorem Sportowym, jak i szybkie zdolności systemu i występowania poszczególnych cyfr, ale także szczęście. A czy można je osiągnąć, nadając dziecku na imię prawie tak, jak nasza narodowa gra – Lotta?
Czytaj dalej...

wtorek, 18:00 21.07.2020 przez Katarzyna Kowalska

Tagi: #lotta#gry#wyniki lotto#wyniki lotto#imię lotta#statystyki lotta
ciekawostki o lotto

poradnik lotto

Lotto, a matematyka.

Gry losowe, znane pod nazwą Lotto to w sumie czysta matematyka. Wielu śmiałków próbowało swoich sił w złamaniu systemu, tak by maksymalnie zwiększyć swoje szanse na wygraną. Czy rzeczywiście możliwe jest rozpracowanie systemu, który zdawać by się mogło jest przypadkowy?
Czytaj dalej...

wtorek, 08:00 14.07.2020 przez Wiktoria Nowak

Tagi: #duży lotek#lotto#jak wygrać#wyniki lotto#rachunek prawdopodobieństwa#analiza lotto#wynik lotto#statystyki lotto
ciekawostki o lotto

ciekawostki lotto

Czego do tej pory nie wiedzieliście o Lotto?

Kiedyś Toto-Lotek, od 2009 roku Lotto. Czy jest ktoś, kto nie słyszał o najbardziej znanej grze liczbowej w Polsce? Istnieje od 1957 roku, jej organizatorem jest Totalizator Sportowy. Większość z nas chociaż raz w życiu próbowała szczęścia, skreślając liczby i z niecierpliwością czekając na losowanie w telewizji. Na co Polacy chcieliby wydać wygrane pieniądze? Czy warto obstawiać liczby na chybił-trafił? Jaka jest szansa trafienia szóstki? Wszystkiego dowiecie się poniżej.
Czytaj dalej...

wtorek, 12:00 07.07.2020 przez Patrycja Kozłowska

Tagi: #hazard#lotto#wygrane#wyniki lotto#statystyki#analizy lotto#wygrane lotto#statystyki lotto
jak grać w Lotto

historia lotto

Pisali o nas w gazetach jak gramy w Lotto

Od kilku lat w Internecie mamy do czynienia z eksplozją wszelkiego rodzaju gier losowych, takich jak poker lub innych mamiących potencjalnych graczy ułudami baśniowych wygranych. Szczególnie na rynku północnoamerykańskim kieszenie internautów z powodzeniem drenują wirtualne kasyna. Współczesne technologie umożliwiają już w zasadzie bezproblemową obsługę klienta. Szkopuł tkwi więc w podniesieniu wiarygodności gry, tak aby jej uczestnicy mieli pewność otrzymania wygranej.
Czytaj dalej...

środa, 12:00 01.07.2020 przez Tomasz Dąbrowski

Tagi: #ludzie#lotto#wygrane#lotto wyniki#statystyki#analizy lotto#wygrane lotto#statystyki lotto