Najnowsze informacje o Lotto

Zapraszamy serdecznie do naszego bloga nt. ciekawostek z dziedziny gier liczbowych lotto.
lotto w pandemii
ciekawostki lotto

Lotto podczas pandemii koronawirusa Covid-19

Totalizator Sportowy przekazał już ponad 10 mln na walkę z COVID-19 koronawirusem. A czy gra w Lotto jest bezpieczna w trakcie pandemii? Jak grać w Lotto przy koronawirusie? Pandemia koronawirusa w znacznym stopniu wpłynęła na częstotliwość opuszczania domów przez osoby na całym świecie. Rzadziej udajemy się na zakupy; po części z powodu przyzwyczajeń nabytych w okresie lockdownu, po części ze względu na zwiększoną ostrożność, a po części przez pracę zdalną. A co z grą w Lotto podczas pandemii? Jak grać, by nie tracić szansy na miliony, a zachować należyte bezpieczeństwo?
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 30.10.2020 przez Franciszek Gajos

Tagi: #pandemia#c-19#COVID-19#covid19#pandemia covid19#pandemia covid-19#zaraza#korona wirus#corona virus#chiński wirus#epidemia
wygrane lotto
ciekawostki lotto

Najbardziej niezwykłe wygrane w Lotto – Ranking

Szóstki do podziału, nieodebrane miliony, wielokrotne i najwyższe wygrane w Lotto – sprawdź najbardziej niezwykłe historie graczy Lotto! Prawdopodobieństwo głównej wygranej we flagową grę Lotto o tej samej nazwie to, zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa, 1 do 13 983 816. Historia pokazała jednak, że jest to nie tylko bardzo możliwe, ale także zdarza się w wyjątkowych okolicznościach. Jak 3 lutego 1996 roku, kiedy to upragnioną "szóstkę" trafiło w tym samym losowaniu aż 15 osób! Przedstawiamy najbardziej niezwykłe wygrane w Lotto.
Czytaj dalej...

środa, 18:00 28.10.2020 przez Arek Maczyński

Tagi: #wygrane#wygrane lotto#gry lotto#wygrane w lotto#wygrana w lotto#nagrody w lotto
lotto online
ciekawostki lotto

Czy Lotto online jest bezpieczne?

Granie w Lotto online wiąże się z obrotem pieniędzy i koniecznością przekazania swoich danych osobowych. Dowiedz się czy to bezpieczne z pewniaki.pl! Od niedawna gracze Lotto mają możliwość udziału w grach marki bez wychodzenia z domu. Dostęp do gier Lotto przez Internet to niewątpliwa wygoda i znaczna oszczędność czasu. Nie trzeba odwiedzać punktów sprzedaży celem zakupu kuponu, mieć go cały czas na oku w obawie przed zagubieniem czy pilnować terminu na odebranie wygranych milionów. Nie od dziś wiadomo jednak, że sieć przepełniona jest oszustami finansowymi. Skąd użytkownik serwisu może mieć pewność, że Lotto online jest bezpieczne?
Czytaj dalej...

środa, 18:00 21.10.2020 przez Emil Tomalak

Tagi: #lotto online#bezpieczeństwo#security#lotto online opinie#lotto online jak#gra w lotto online
lotto online
ciekawostki lotto

Lotto online – jak grać w Lotto przez Internet?

Możesz zostać milionerem bez wychodzenia z domu. Typuj liczby przez Internet, graj i wygrywaj! Podpowiadamy, jak grać w Lotto przez Internet. Do 2018 roku udział w jednej z loterii liczbowych Totalizatora Sportowego był możliwy wyłącznie poprzez udanie się do pobliskiego punktu sprzedaży. To więc kolejki w kolekturach, dodatkowe zamówienia w sklepach spożywczych czy kioskach. Dziś możliwe jest już jednak granie w Lotto przez Internet. Jak wygląda udział w loterii online i jakie ma zalety?
Czytaj dalej...

środa, 18:00 14.10.2020 przez Łukasz Kamiński

Tagi: #lotto#online#gry lotto online#lotto w internecie#loterie online
lotto i totolotek
ciekawostki lotto

Czy Totolotek jest tym samym co Lotto?

Przyjęło się, że wszystkie jednorazowe pieluchy dla niemowląt nazywa się "pampersami", sportowe obuwie – "adidasami" a szukanie informacji w sieci "googlowaniem", bez względu na nazwę używanej wyszukiwarki. Pospolicenie nazw marketingowych to zjawisko, które dotknęło także świata gier liczbowych – grający bardzo często chodzą "puścić totolotka" zamiast Lotto. Czy to właściwe wyrażenie?
Czytaj dalej...

środa, 18:00 07.10.2020 przez Tadeusz Koźlak

Tagi: #toto-lotek#totolotek#lotto#totalizator#totek#lotek#lotka
co po wygranej w Lotto
ciekawostki lotto

Co zrobić po wygranej w Lotto?

Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić po wygranej w Lotto? Jak nie przetracić fortuny? Komu powiedzieć i co zrobić po wygranej w Lotto lub Eurojackpot? Zagraniczne serwisy zgodnie doradzają, aby pierwszą czynnością zwycięzcy było zatrudnienie dobrego prawnika. Dlatego chcielibyśmy przedstawić PomocPoWygranej.pl – pierwszy w Polsce serwis zajmujący się kompleksową pomocą prawną i doradztwem osobom, które wygrały w Lotto lub Eurojackpot. Zapraszamy na wywiad z mec. Marleną Słupińską-Strysik, współwłaścicielem serwisu https://www.pomocpowygranej.pl
Czytaj dalej...

poniedziałek, 18:00 05.10.2020 przez Marlena Słupińska-Strysik

Tagi: #wygrana#co zrobić z pieniędzmi#pieniądze#inwestycje#lokaty#emerytura
nowe zdrapki Lotto
ciekawostki lotto

Zdrapkowe nowości w Lotto. W które zdrapki opłaca się inwestować?

Wszyscy typerzy skupiają się na tym, by przewidzieć, jakie liczby padną w następnym losowaniu Multi Multi, Lotto Plus czy Kaskady, a tymczasem wielkie rzeczy dzieją się w mniej popularnych zdrapkach. I choć w nich przewidywania i gra systemowa się nie sprawdzą, można mieć sporo zabawy, a potem radości. Z początkiem października do kolektur trafiają cztery nowe okazje.
Czytaj dalej...

wtorek, 18:00 20.10.2020 przez Emil Tomaszewski

Tagi: #zdrapki#lotto#nowości Lotto#zdrapki wygrane#pula nagród#zdrapki lotto
transmisje losowania studio Lotto
ciekawostki lotto

Gdzie oglądać transmisje z losowań gier liczbowych Lotto?

Coraz więcej osób przyciąga przed telewizory studio Totalizatora Sportowego, podczas którego kule starają się wypaść jak najlepiej. Dawniej to rytuał, który znają Polacy w różnym wieku, dziś, w wyniku rozwoju technologii, transmisje są dostępne w wielu różnych miejscach, także na stronie pewniaki.pl. Gdzie i jak oglądano i ogląda się losowania gier Totalizatora Sportowego?
Czytaj dalej...

czwartek, 18:00 15.10.2020 przez Tadeusz Zawisza

Tagi: #losowania#kiedy#lotto#transmisja#TVP#studio Lotto#losowanie Lotto
strony lotto
ciekawostki lotto

Najciekawsze strony dla miłośników Lotto. Zobacz, jakie masz możliwości, zanim zagrasz

Granie w gry liczbowe w Polsce jest bardzo popularne. Polacy pokochali studio z kulami, które powinny zawsze wypadać inaczej niż wypadają. Już od 1957 roku gry Totalizatora Sportowego w Polsce cieszą się dużym zainteresowaniem, a w dobie Internetu nie trzeba było długo czekać, by pojawiły się społeczności, które zrzeszają miłośników typowania. Oto porównanie najciekawszych stron tego typu.
Czytaj dalej...

sobota, 18:00 10.10.2020 przez Rafał Twardowski

Tagi: #lotto#strony#multipasko#wynikilotto#megalotto#totalizator sportowy
loterie Lotto
ciekawostki lotto

Świąteczne loterie Lotto – czy warto wziąć udział w zabawie na Boże Narodzenie?

Okres bożonarodzeniowy to specjalny czas, zwłaszcza w Polsce. Nie da się ukryć, że kolorowe lampki na wystawach sklepowych czy Święci Mikołajowie widoczni na każdym kroku i pod każdą postacią są symbolem niezwykłego czasu oczekiwania, czasu grudniowego. Totalizator Sportowy także rokrocznie przygotowuje coś dla miłośników gier liczbowych. Dziś pogadamy sobie trochę o świątecznej loterii, która pojawia się zwykle pod koniec roku.
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 02.10.2020 przez Hubert Pacześ

Tagi: #loterie#lotto#święta#mikołajowe lotto#Boże Narodzenie#świąteczne gry