Blog o Lotto: pierwsza strona

Pewne sprawdzone ciekawostki ze świata Lotto i nie tylko...

Zapraszamy na nasz blog, gdzie piszemy głównie o "pewniakach" w grach liczbowych takich jak lotto, ale nie tylko. Staramy się znaleźć rozwiązania algorytmów układów, a także poruszamy ważne tematy, które są istotne dla każdego z nas. Jeśli masz informacje o "pewniaku", napisz do nas i umieścimy je na blogu. Pamiętaj, że aby odnieść sukces i zdobyć fortunę, trzeba mieć trochę szczęścia, być pomysłowym i pracowitym. Reszta przyjdzie sama bez dużego wysiłku.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

Pamiętaj! Na Tytanitu wszyscy zdrowi tylko nie wszyscy mieli szczęście ;)

Atak terrorystyczny z 11 września 2001 roku, w którym zginęło ponad 3000 osób, był jednym z największych aktów terroryzmu w historii. Wiele osób, które przebywały w budynkach World Trade Center w momencie ataku, miało szczęście, ponieważ nie były tam w pracy. Dla tych, którzy tam pracowali, był to tragiczny dzień. Dla tych, którzy chorowali lub byli na urlopie, oznaczało to, że uniknęli śmierci lub obrażeń.
Jednakże, należy pamiętać, że atak ten był tragicznym wydarzeniem dla wielu rodzin i osób, które straciły bliskich, niezależnie od tego, czy przebywali w budynkach w momencie ataku czy nie. To był straszny akt przemocy, który zostawił głębokie rany w sercach wielu ludzi.

A teraz zagadka:

Ile nóg ma koń?

  • 2 przednie

  • 2 tylne

  • 2 lewe (przednia i tylna)

  • 2 prawe (przednia i tylna)

odpowiedź zależy kto jak liczy ;) - najważniejsze by było trafnie.

Czy istnieje zimno?

Nie istnieje zimno - możemy mieć dużo ciepła, więcej ciepła, możemy mieć super ciepło, mega ciepło, nieskończone ciepło, białe ciepło, trochę ciepła lub brak ciepła, ale nie możemy powiedzieć, że istnieje takie coś jak zimno. Możemy obniżyć temperaturę do (zera absolutnego) −273,15oC, do temperatury, gdzie nie ma już ciepła, ale nie możemy już iść niżej. Nie ma więc czegoś takiego jak zimno. Inaczej mówiąc nie możemy mieć zimna poniżej −273,15oC. Każde ciało lub obiekt w kosmosie podczas badań przekazuje jakąś energię i ciepło jest czymś. To przekazana energia. Absolutne zero to −273,15oC czyli całkowity brak ciepła. Zimno jest tylko słowem, którego używamy do określenia braku ciepła. My nie możemy zmierzyć zimna. Ciepło możemy mierzyć z powodu tego, że ciepło jest energią. Zimno, nie jest przeciwieństwem ciepła, tylko jego brakiem.

Czy istnieje coś takiego jak ciemność?

Czym byłaby noc bez ciemności? Ciemność nie jest czymś, ale jest brakiem czegoś. Możemy mieć mało światła, normalne światło, jasne światło, błyskające światło, ale jeśli nie ma ciągłego światła, wówczas nic nie widzimy i nazywamy to ciemnością.

Zło nie istnieje.

Zło jest jedynie efektem braku Boga. Jest jak ciemność lub zimno, czyli słowa, które używają ludzie do opisania braku czegoś. Tak też zło jest słowem opisującym brak dobra, brak obecności Boga. Bóg nie stworzył zła. Jest ono rezultatem tego, co się dzieje gdy brakuje nam miłości do Boga. Jest jak zimno gdy nie ma ciepła, jak ciemność gdy nie ma światła.

Nauka nawet nie umie wyjaśnić - czym jest myśl?

Używamy sformułowania: elektryczność lub magnetyzm, ale nikt nie był w stanie tego zobaczyć ani zrozumieć. Aby patrzeć na śmierć jako przeciwieństwo życia ignorujemy fakt, że śmierć nie może istnieć jako merytoryczna rzecz. Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, ale jest jego brakiem.
Myśli zaczerpnięte z książki "Bóg a nauka" autorstwa Alberta Einsteina wydanej w 1921 roku.
Lotto to nieustanna wiara w coś co nie można za każdym razem przewidzieć, ale co daje nam nową naukę.
Gra w lotto, jak każda forma hazardu, jest oparta na przypadku i prawdopodobieństwie. Nie można przewidzieć wyniku każdego losowania, co oznacza, że nie ma skutecznego sposobu na zwiększenie swoich szans na wygraną. Dlatego też, gra w lotto jest często uważana za formę rozrywki, a nie jako sposób na zdobycie bogactwa.
Jednakże, gra w lotto może dać nam pewną naukę, na przykład:
  • Naukę ponoszenia konsekwencji swoich decyzji finansowych i uczenie się jak radzić sobie z porażkami,
  • Naukę podejmowanie decyzji dotyczących wydawania pieniędzy i planowanie finansów,
  • Naukę, że nie ma takiego czegoś jak "łatwe pieniądze" i że trzeba pracować ciężko, aby osiągnąć sukces finansowy,
Ważne jest jednak, aby pamiętać, że grając w lotto, należy robić to odpowiedzialnie i nie pochłaniać całego swojego budżetu na tę rozrywkę.

education

Inicjatywy Lotto na rzecz pomocy Ukrainie

Wojna na Ukrainie stała się tragedią dla wielu milionów jej mieszkańców. W pomoc dla nich zaangażowało się mnóstwo ludzi i instytucji, również Lotto wspiera potrzebujących w tych jakże trudnych dla nich czasach.

poniedziałek, 18:00 11.04.2022 przez Mirosław Gajewski

Tagi: #wsparcie dla Ukrainy#Ukraina#wojna na Ukrainie#wsparcie lotto dla Ukrainy

lifestyle

Mity i rzeczywistość: teorie spiskowe o Lotto

Tam, gdzie są wielkie pieniądze, a przecież tak jest w Lotto, zawsze pojawiają się trudne pytania i teorie spiskowe, sugerujące różne manipulacje czy nawet oszustwa. A jak jest naprawdę?

sobota, 18:00 02.04.2022 przez Krzysztof Majewski

Tagi: #spiskowe teorie#teorie spiskowe#fake newsy lotto#bajki o lotto

games

Metody zawierania zakładów Lotto - od tradycji do nowoczesności

Aby wygrać trzeba grać, w przypadku Lotto ta dewiza sprawdza się w stu procentach. Ale co trzeba zrobić, żeby złożyć zakład i móc się później cieszyć z wielkich pieniędzy?

poniedziałek, 18:00 28.03.2022 przez Zygmunt Zabłocki

Tagi: #jak zagrać#jak grać#jak puścić los#jak skreślić

business

Kolektura Lotto - jak zacząć sprzedawać?

Czy warto otworzyć kolekturę lotto, jakie można z niej czerpać profity? Poradnik dla przedsiębiorców zainteresowanych instalacją u siebie Lottomatu

poniedziałek, 18:00 21.03.2022 przez Adam Bartoszewski

Tagi: #lottomat#kolektura lotto#kolektura

games

W jakie gry oprócz typowego Lotto można jeszcze wygrać?

Lotto większości z nasz kojarzy się z typowaniem liczb, kulkami i maszyną losującą. Ale to nie jedyne możliwości, bowiem wygrać można także w wielu innych grach oferowanych przez Totalizator.

piątek, 18:00 18.03.2022 przez Tadeusz Radomski

Tagi: #inne gry lotto#gry lotto#lotto gry#popularne gry lotto

games

Jakie zmiany zostały wprowadzone w Eurojackpot od marca 2022 roku?

Eurojackpot się zmienia, ta jedna z najpopularniejszych gier losowych na świecie przechodzi od marca małą transformację. Sprawdź, co nowego czeka graczy.

poniedziałek, 18:00 14.03.2022 przez Mateusz Radziszewski

Tagi: #eurojackpot#euro-jackpot#euro jackpot#jakpot

games

Czy istnieją sposoby na legalne zwiększenie szans na wygraną w Lotto?

Wielu graczy Lotto szuka najróżniejszych sposobów, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i trafić wymarzoną szóstkę. Ale czy takie sposoby istnieją? A jeśli tak to czy są legalne?

piątek, 18:00 11.03.2022 przez Eugeniusz Misiak

Tagi: #sposoby lotto#ciekawostki lotto#wygrana lotto#metoda lotto

games

Jakie są ciemne strony wygranej w Lotto?

Wygrana w Lotto może uczynić szczęśliwca milionerem. Jednak historie wielu zwycięzców pokazują, że różnie im się później w życiu układało, warto więc wiedzieć, co zrobić, aby wygrane pieniądze rzeczywiście dały szczęście.

sobota, 18:00 05.03.2022 przez Kamil Kownacki

Tagi: #systemy lotto#ciekawostki lotto#gry lotto#lotto

games

Jakie są korzenie gier losowych i gdzie się one zaczęły?

Lotto to emocje i wielkie pieniądze, ale też i sporo różnych ciekawostek, związanych zarówno z historią gry i jej zasadami, jak również wygranymi, które miały miejsce.

piątek, 18:00 25.02.2022 przez Adrianna Komorowska

Tagi: #wygrana lotto#ciekawostki lotto#nowości w lotto#lotto

games

Oszustwa w Lotto: Czy wygrana może być zmanipulowana?

Miliony złotych, które można wygrać w Lotto ogromnie kuszą. A może by tak spróbować zdobyć je za pomocą jakiegoś oszustwa? Czy to jest w ogóle możliwe? Każdy na pewno zastanawiał się kiedyś coby było gdyby...

poniedziałek, 18:00 21.02.2022 przez Milena Kulcak

Tagi: #wygrana lotto#oszukać lotto#wygrać w lotto#nagroda lotto#lotto