Najnowsze informacje o Lotto

Pewne sprawdzone ciekawostki ze świata Lotto i nie tylko...

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego bloga. Piszemy głównie o "pewniakach" czyli pewnej prawdzie - jako ciekawostki głównie z dziedziny gier liczbowych lotto, jednak nie tylko. Ciągle szukamy rozwiązań algorytmu układów. Poruszamy tematy ważne i bardzo potrzebne w życiu każdego z Nas. Jeśli masz sprawdzoną informacje tak zwanego "pewniaka" napisz umieścimy go również. Pamiętaj drogi czytelniku by zdobyć fortunę łatwo i szybko należy przede wszystkim mieć troszeczkę szczęścia, być pomysłowym i pracowitym. Reszta sama przyjdzie... bez dużego wysiłku.

Pamiętaj! Na Tytanitu wszyscy zdrowi tylko nie wszyscy mieli szczęście ;)

Analogiczna sytuacja w zamachach na WTC w 2001 roku 11 września. Jeśli jesteś chory nie idziesz do pracy... Kto wtedy chorował miał szczęście nie będąc w pracy oczywiście w nieszczęściu podczas choroby lub urlopu...

A teraz zagadka:

Ile nóg ma koń?

  • 2 przednie

  • 2 tylne

  • 2 lewe (przednia i tylna)

  • 2 prawe (przednia i tylna)

odpowiedź zależy kto jak liczy ;) - najważniejsze by było trafnie.

Czy istnieje zimno?

Nie istnieje zimno - możemy mieć dużo ciepła, więcej ciepła, możemy mieć super ciepło, mega ciepło, nieskończone ciepło, białe ciepło, trochę ciepła lub brak ciepła, ale nie możemy powiedzieć, że istnieje takie coś jak zimno. Możemy obniżyć temperaturę do (zera absolutnego) −273,15oC, do temperatury, gdzie nie ma już ciepła, ale nie możemy już iść niżej. Nie ma więc czegoś takiego jak zimno. Inaczej mówiąc nie możemy mieć zimna poniżej −273,15oC. Każde ciało lub obiekt w kosmosie podczas badań przekazuje jakąś energię i ciepło jest czymś. To przekazana energia. Absolutne zero to −273,15oC czyli całkowity brak ciepła. Zimno jest tylko słowem, którego używamy do określenia braku ciepła. My nie możemy zmierzyć zimna. Ciepło możemy mierzyć z powodu tego, że ciepło jest energią. Zimno, nie jest przeciwieństwem ciepła, tylko jego brakiem.

Czy istnieje coś takiego jak ciemność?

Czym byłaby noc bez ciemności? Ciemność nie jest czymś, ale jest brakiem czegoś. Możemy mieć mało światła, normalne światło, jasne światło, błyskające światło, ale jeśli nie ma ciągłego światła, wówczas nic nie widzimy i nazywamy to ciemnością.

Zło nie istnieje.

Zło jest jedynie efektem braku Boga. Jest jak ciemność lub zimno, czyli słowa, które używają ludzie do opisania braku czegoś. Tak też zło jest słowem opisującym brak dobra, brak obecności Boga. Bóg nie stworzył zła. Jest ono rezultatem tego, co się dzieje gdy brakuje nam miłości do Boga. Jest jak zimno gdy nie ma ciepła, jak ciemność gdy nie ma światła.

Nauka nawet nie umie wyjaśnić - czym jest myśl?

Używamy sformułowania: elektryczność lub magnetyzm, ale nikt nie był w stanie tego zobaczyć ani zrozumieć. Aby patrzeć na śmierć jako przeciwieństwo życia ignorujemy fakt, że śmierć nie może istnieć jako merytoryczna rzecz. Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, ale jest jego brakiem.
Myśli zaczerpnięte z książki "Bóg a nauka" autorstwa Alberta Einsteina wydanej w 1921 roku.
Lotto to nieustanna wiara w coś co nie można za każdym razem przewidzieć, ale co daje nam nową naukę.
wsparcie dla Ukrainy

wsparcie dla Ukrainy

Lotto wsparcie dla Ukrainy

Wojna na Ukrainie stała się tragedią dla wielu milionów jej mieszkańców. W pomoc dla nich zaangażowało się mnóstwo ludzi i instytucji, również Lotto wspiera potrzebujących w tych jakże trudnych dla nich czasach.
czytaj dalej...

poniedziałek, 18:00 11.04.2022 przez Mirosław Gajewski

Tagi: #wsparcie dla Ukrainy#Ukraina#wojna na Ukrainie#wsparcie lotto dla Ukrainy
spiskowe teorie Lotto

spiskowe teorie

Spiskowe teorie na temat gier Lotto

Tam, gdzie są wielkie pieniądze, a przecież tak jest w Lotto, zawsze pojawiają się trudne pytania i teorie spiskowe, sugerujące różne manipulacje czy nawet oszustwa. A jak jest naprawdę?
czytaj dalej...

sobota, 18:00 02.04.2022 przez Krzysztof Majewski

Tagi: #spiskowe teorie#teorie spiskowe#fake newsy lotto#bajki o lotto
sposoby gry

sposoby gry

W jaki sposób można zawierać zakłady Lotto?

Aby wygrać trzeba grać, w przypadku Lotto ta dewiza sprawdza się w stu procentach. Ale co trzeba zrobić, żeby złożyć zakład i móc się później cieszyć z wielkich pieniędzy?
czytaj dalej...

poniedziałek, 18:00 28.03.2022 przez Zygmunt Zabłocki

Tagi: #jak zagrać#jak grać#jak puścić los#jak skreślić
lottomat

biznes

Kolektura Lotto - jak zacząć sprzedawać?

Czy warto otworzyć kolekturę lotto, jakie można z niej czerpać profity? Poradnik dla przedsiębiorców zainteresowanych instalacją u siebie Lottomatu
czytaj dalej...

poniedziałek, 18:00 21.03.2022 przez Adam Bartoszewski

Tagi: #lottomat#kolektura lotto#kolektura
lotto gry

lotto

Lotto - w jakie gry można jeszcze wygrać?

Lotto większości z nasz kojarzy się z typowaniem liczb, kulkami i maszyną losującą. Ale to nie jedyne możliwości, bowiem wygrać można także w wielu innych grach oferowanych przez Totalizator.
czytaj dalej...

piątek, 18:00 18.03.2022 przez Tadeusz Radomski

Tagi: #inne gry lotto#gry lotto#lotto gry#popularne gry lotto
zmiany w Eurojackpot

eurojackpot

Zmiany w Eurojackpot od marca 2022 roku

Eurojackpot się zmienia, ta jedna z najpopularniejszych gier losowych na świecie przechodzi od marca małą transformację. Sprawdź, co nowego czeka graczy.
czytaj dalej...

poniedziałek, 18:00 14.03.2022 przez Mateusz Radziszewski

Tagi: #eurojackpot#euro-jackpot#euro jackpot#jakpot
sposoby w LOTTO

sposoby lotto

Sposoby na legalne zwiększenie swoich szans na wygraną

Wielu graczy Lotto szuka najróżniejszych sposobów, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i trafić wymarzoną szóstkę. Ale czy takie sposoby istnieją? A jeśli tak to czy są legalne?
czytaj dalej...

piątek, 18:00 11.03.2022 przez Eugeniusz Misiak

Tagi: #sposoby lotto#ciekawostki lotto#wygrana lotto#metoda lotto
systemy w LOTTO

system lotto

Wysoka wygrana - jak wygląda ciemna strona zostania milionerem?

Wygrana w Lotto może uczynić szczęśliwca milionerem. Jednak historie wielu zwycięzców pokazują, że różnie im się później w życiu układało, warto więc wiedzieć, co zrobić, aby wygrane pieniądze rzeczywiście dały szczęście.
czytaj dalej...

sobota, 18:00 05.03.2022 przez Kamil Kownacki

Tagi: #systemy lotto#ciekawostki lotto#gry lotto#lotto
ciekawostki w LOTTO

ciekawostki

Ciekawostki z historii gier Lotto

Lotto to emocje i wielkie pieniądze, ale też i sporo różnych ciekawostek, związanych zarówno z historią gry i jej zasadami, jak również wygranymi, które miały miejsce.
czytaj dalej...

piątek, 18:00 25.02.2022 przez Adrianna Komorowska

Tagi: #wygrana lotto#ciekawostki lotto#nowości w lotto#lotto