Najnowsze informacje o Lotto

Pewne sprawdzone ciekawostki ze świata Lotto i nie tylko...

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego bloga. Piszemy głównie o "pewniakach" czyli pewnej prawdzie - jako ciekawostki głównie z dziedziny gier liczbowych lotto, jednak nie tylko. Ciągle szukamy rozwiązań algorytmu układów. Poruszamy tematy ważne i bardzo potrzebne w życiu każdego z Nas. Jeśli masz sprawdzoną informacje tak zwanego "pewniaka" napisz umieścimy go również. Pamiętaj drogi czytelniku by zdobyć fortunę łatwo i szybko należy przede wszystkim mieć troszeczkę szczęścia, być pomysłowym i pracowitym. Reszta sama przyjdzie... bez dużego wysiłku.

Pamiętaj! Na Tytanitu wszyscy zdrowi tylko nie wszyscy mieli szczęście ;)

Analogiczna sytuacja w zamachach na WTC w 2001 roku 11 września. Jeśli jesteś chory nie idziesz do pracy... Kto wtedy chorował miał szczęście nie będąc w pracy oczywiście w nieszczęściu podczas choroby lub urlopu...

A teraz zagadka:

Ile nóg ma koń?

  • 2 przednie

  • 2 tylne

  • 2 lewe (przednia i tylna)

  • 2 prawe (przednia i tylna)

odpowiedź zależy kto jak liczy ;) - najważniejsze by było trafnie.

Czy istnieje zimno?

Nie istnieje zimno - możemy mieć dużo ciepła, więcej ciepła, możemy mieć super ciepło, mega ciepło, nieskończone ciepło, białe ciepło, trochę ciepła lub brak ciepła, ale nie możemy powiedzieć, że istnieje takie coś jak zimno. Możemy obniżyć temperaturę do (zera absolutnego) −273,15oC, do temperatury, gdzie nie ma już ciepła, ale nie możemy już iść niżej. Nie ma więc czegoś takiego jak zimno. Inaczej mówiąc nie możemy mieć zimna poniżej −273,15oC. Każde ciało lub obiekt w kosmosie podczas badań przekazuje jakąś energię i ciepło jest czymś. To przekazana energia. Absolutne zero to −273,15oC czyli całkowity brak ciepła. Zimno jest tylko słowem, którego używamy do określenia braku ciepła. My nie możemy zmierzyć zimna. Ciepło możemy mierzyć z powodu tego, że ciepło jest energią. Zimno, nie jest przeciwieństwem ciepła, tylko jego brakiem.

Czy istnieje coś takiego jak ciemność?

Czym byłaby noc bez ciemności? Ciemność nie jest czymś, ale jest brakiem czegoś. Możemy mieć mało światła, normalne światło, jasne światło, błyskające światło, ale jeśli nie ma ciągłego światła, wówczas nic nie widzimy i nazywamy to ciemnością.

Zło nie istnieje.

Zło jest jedynie efektem braku Boga. Jest jak ciemność lub zimno, czyli słowa, które używają ludzie do opisania braku czegoś. Tak też zło jest słowem opisującym brak dobra, brak obecności Boga. Bóg nie stworzył zła. Jest ono rezultatem tego, co się dzieje gdy brakuje nam miłości do Boga. Jest jak zimno gdy nie ma ciepła, jak ciemność gdy nie ma światła.

Nauka nawet nie umie wyjaśnić - czym jest myśl?

Używamy sformułowania: elektryczność lub magnetyzm, ale nikt nie był w stanie tego zobaczyć ani zrozumieć. Aby patrzeć na śmierć jako przeciwieństwo życia ignorujemy fakt, że śmierć nie może istnieć jako merytoryczna rzecz. Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, ale jest jego brakiem.
Myśli zaczerpnięte z książki "Bóg a nauka" autorstwa Alberta Einsteina wydanej w 1921 roku.

Lotto to nieustanna wiara w coś co nie można za każdym razem przewidzieć, ale co daje nam nową naukę.

obce cywilizacje

ciekawostki lotto

Systemy metryczne w grach Lotto

Jeszcze dwieście lat temu nikt nie słyszał o systemie metrycznym metryczny system, inaczej zwany - dziesiętny system metryczny - tz. zbiór układów jednostek miar z jednostkami podstawowymi: metrem jako jednostką długości oraz kilogramem jako jednostką masy.
Czytaj dalej...

czwartek, 18:00 24.12.2020 przez Adam Kozłowski

Tagi: #lotto#fi#pi#kubit#metr#system#wielka piramida#piramidy
lotto i podatki

zdrowie

Wpływ witaminy D3 na koronawirusa COVID-19

Obecnie ludzką wyobraźnię rozpala i wszystkie myśli zajmuje tylko jeden palący temat. Ten dotyczący bezpieczeństwa i kwestii zdrowotnych związanych z panującą pandemią. Wiele osób martwi się również, że nadejdzie kolejny lockdown. Tak naprawdę problemów jest całe mnóstwo. Rosną też wątpliwości Polaków. Na szczęście naukowcy też mają coś do powiedzenia, a wszystkie ich siły zostały skupione właśnie na tym, by pomóc przetrwać ten ciężki czas i ograniczyć możliwość zarażenia się.
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 27.11.2020 przez Adrian Zawisza

Tagi: #witamina D3#witamina K2Mk7#grypa#covid-19#c-19#koronawirus#wirus
Totalizator Sportowy

ciekawostki lotto

W co (wy)grasz z Totalizatorem Sportowym?

Zakłady i gry oparte na losowości mają bardzo długą historię. W Polsce nad wszystkim czuwa Totalizator Sportowy. Każdy kojarzy go z różnego rodzaju grami, zdrapkami i całym mnóstwem możliwości zdobycia naprawdę szybkich i ogromnych sum pieniędzy. Jednak czym jest w swojej istocie? Jakie gry znajdziesz w jego ofercie? Przekonaj się. W ten sposób bardzo szybko znajdziesz grę odpowiednią dla siebie i być może zakosztujesz w tej rozrywce z wymiernymi dla siebie korzyściami.
Czytaj dalej...

środa, 18:00 25.11.2020 przez Tadeusz Majkowski

Tagi: #totalizator#wygrane#gry#lotto
Szybkie 600

ciekawostki lotto

Szybkie 600 – ciekawa gra w ofercie polskiego Totalizatora

Ludzie całkiem mocno przywykli do utożsamiania pracy Totalizatora Sportowego z Lotto jako takim. Doszło do tego, że te dwa pojęcia bywają wręcz używane synonimicznie względem siebie, ale tak wcale nie jest. Jedno z nich jest przedsiębiorstwem, którego jedynym udziałowcem jest Skarb Państwa, a drugie po prostu oferowaną przez to przedsiębiorstwo grą. Tych gier jest zresztą dużo więcej. Warto się w nich rozeznać. A jednym z największych hitów ostatniego czasu jest Szybkie 600.
Czytaj dalej...

wtorek, 18:00 24.11.2020 przez Edmund Gawron

Tagi: #szybkie 600#gra#600 szybkie#szybkie
Eurojackpot

ciekawostki lotto

Na czym polega gra w Eurojackpot? Dołącz do grona milionerów

Możliwość ogromnej wygranej zawsze rozpalała umysły ludzi. Dlatego im większa nagroda główna, tym więcej osób się nią zainteresuje. Dokładnie ten sam mechanizm można zaobserwować wśród graczy loterii. Największą uwagą zawsze cieszą się te, które oferują najwięcej. Jedną z takich gier zakładowych jest z całą pewnością loteria Eurojackpot. Co warto wiedzieć o tej grze?
Czytaj dalej...

sobota, 18:00 21.11.2020 przez Tadeusz Podlaski

Tagi: #eurojackpot#gry lotto
Keno wyniki

ciekawostki lotto

Keno – wygrywaj kasę co kilka minut

Ludzie uwielbiają grać i zakładać się o pieniądze. W końcu cała idea Księgi Rekordów Guinnessa zaczęła się właśnie od takich luźnych rozmów i zakładów przy piwie. Z tego powodu też gry losowe cieszą się tak ogromną popularnością. Dotyczy to także Polski, w której dużą popularnością cieszy się wiele gier. W wiele z nich można zagrać też za pośrednictwem Internetu. A jedną z ciekawszych, którą warto poznać jest z całą pewnością keno.
Czytaj dalej...

sobota, 18:00 14.11.2020 przez Mateusz Bal

Tagi: #keno#gra keno#wyniki lotto keno#wyniki keno
historia Totalizatora

historia lotto

Historia Totalizatora. Od czego się zaczęło?

Nie wyobrażasz sobie rzeczywistości bez Totalizatora Sportowego? Nie musisz się martwić, wcale nie jesteś w mniejszości! To coś, co już na dobre wpisało się już w krajobraz naszych miast. Kolektur jest w końcu już przeszło szesnaście tysięcy w całym kraju, a ta liczba ciągle rośnie. W dodatku możliwe już są zakłady za pośrednictwem Internetu, a to coś, o czym jeszcze kilkanaście lat temu tak naprawdę nikt nie marzył. Co warto wiedzieć o Totalizatorze Sportowym i co z tym wspólnego mają sport i kultura?
Czytaj dalej...

wtorek, 18:00 10.11.2020 przez Tomasz Jania

Tagi: #totalizator#historia lotto#gry lotto
6 w totolotka

ciekawostki lotto

Nie brakuje chętnych na 6 w Totolotku

Może wydawać się to mało prawdopodobne, ale Toto-Lotek (dzisiejsze Lotto) ma już ponad 60 lat. Pierwsze losowanie tej gry odbyło się 27 stycznia 1957 roku. Od samego początku gra cieszyła się dużym zainteresowaniem społeczeństwa. Nowatorska gra liczbowa była nowością w PRL-u i polegała na skreśleniu 6 spośród 49 liczb, gdzie każda odpowiadała innej dyscyplinie sportowej.
Czytaj dalej...

niedziela, 18:00 01.11.2020 przez Karolina Zakrzewska

Tagi: #wygrane#6#wygrana lotto#6 w lotto#wygrane w lotto
lotto w pandemii

ciekawostki lotto

Lotto podczas pandemii koronawirusa Covid-19

Totalizator Sportowy przekazał już ponad 10 mln na walkę z COVID-19 koronawirusem. A czy gra w Lotto jest bezpieczna w trakcie pandemii? Jak grać w Lotto przy koronawirusie? Pandemia koronawirusa w znacznym stopniu wpłynęła na częstotliwość opuszczania domów przez osoby na całym świecie. Rzadziej udajemy się na zakupy; po części z powodu przyzwyczajeń nabytych w okresie lockdownu, po części ze względu na zwiększoną ostrożność, a po części przez pracę zdalną. A co z grą w Lotto podczas pandemii? Jak grać, by nie tracić szansy na miliony, a zachować należyte bezpieczeństwo?
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 30.10.2020 przez Franciszek Gajos

Tagi: #pandemia#c-19#COVID-19#covid19#pandemia covid19#pandemia covid-19#zaraza#korona wirus#corona virus#chiński wirus#epidemia
wygrane lotto

ciekawostki lotto

Najbardziej niezwykłe wygrane w Lotto – Ranking

Szóstki do podziału, nieodebrane miliony, wielokrotne i najwyższe wygrane w Lotto – sprawdź najbardziej niezwykłe historie graczy Lotto! Prawdopodobieństwo głównej wygranej we flagową grę Lotto o tej samej nazwie to, zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa, 1 do 13 983 816. Historia pokazała jednak, że jest to nie tylko bardzo możliwe, ale także zdarza się w wyjątkowych okolicznościach. Jak 3 lutego 1996 roku, kiedy to upragnioną "szóstkę" trafiło w tym samym losowaniu aż 15 osób! Przedstawiamy najbardziej niezwykłe wygrane w Lotto.
Czytaj dalej...

środa, 18:00 28.10.2020 przez Arek Maczyński

Tagi: #wygrane#wygrane lotto#gry lotto#wygrane w lotto#wygrana w lotto#nagrody w lotto