Najnowsze informacje o Lotto

Pewne sprawdzone ciekawostki ze świata Lotto i nie tylko...

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego bloga. Piszemy głównie o "pewniakach" czyli pewnej prawdzie - jako ciekawostki głównie z dziedziny gier liczbowych lotto, jednak nie tylko. Ciągle szukamy rozwiązań algorytmu układów. Poruszamy tematy ważne i bardzo potrzebne w życiu każdego z Nas. Jeśli masz sprawdzoną informacje tak zwanego "pewniaka" napisz umieścimy go również. Pamiętaj drogi czytelniku by zdobyć fortunę łatwo i szybko należy przede wszystkim mieć troszeczkę szczęścia, być pomysłowym i pracowitym. Reszta sama przyjdzie... bez dużego wysiłku.

Pamiętaj! Na Tytanitu wszyscy zdrowi tylko nie wszyscy mieli szczęście ;)

Analogiczna sytuacja w zamachach na WTC w 2001 roku 11 września. Jeśli jesteś chory nie idziesz do pracy... Kto wtedy chorował miał szczęście nie będąc w pracy oczywiście w nieszczęściu podczas choroby lub urlopu...

A teraz zagadka:

Ile nóg ma koń?

  • 2 przednie

  • 2 tylne

  • 2 lewe (przednia i tylna)

  • 2 prawe (przednia i tylna)

odpowiedź zależy kto jak liczy ;) - najważniejsze by było trafnie.

Czy istnieje zimno?

Nie istnieje zimno - możemy mieć dużo ciepła, więcej ciepła, możemy mieć super ciepło, mega ciepło, nieskończone ciepło, białe ciepło, trochę ciepła lub brak ciepła, ale nie możemy powiedzieć, że istnieje takie coś jak zimno. Możemy obniżyć temperaturę do (zera absolutnego) −273,15oC, do temperatury, gdzie nie ma już ciepła, ale nie możemy już iść niżej. Nie ma więc czegoś takiego jak zimno. Inaczej mówiąc nie możemy mieć zimna poniżej −273,15oC. Każde ciało lub obiekt w kosmosie podczas badań przekazuje jakąś energię i ciepło jest czymś. To przekazana energia. Absolutne zero to −273,15oC czyli całkowity brak ciepła. Zimno jest tylko słowem, którego używamy do określenia braku ciepła. My nie możemy zmierzyć zimna. Ciepło możemy mierzyć z powodu tego, że ciepło jest energią. Zimno, nie jest przeciwieństwem ciepła, tylko jego brakiem.

Czy istnieje coś takiego jak ciemność?

Czym byłaby noc bez ciemności? Ciemność nie jest czymś, ale jest brakiem czegoś. Możemy mieć mało światła, normalne światło, jasne światło, błyskające światło, ale jeśli nie ma ciągłego światła, wówczas nic nie widzimy i nazywamy to ciemnością.

Zło nie istnieje.

Zło jest jedynie efektem braku Boga. Jest jak ciemność lub zimno, czyli słowa, które używają ludzie do opisania braku czegoś. Tak też zło jest słowem opisującym brak dobra, brak obecności Boga. Bóg nie stworzył zła. Jest ono rezultatem tego, co się dzieje gdy brakuje nam miłości do Boga. Jest jak zimno gdy nie ma ciepła, jak ciemność gdy nie ma światła.

Nauka nawet nie umie wyjaśnić - czym jest myśl?

Używamy sformułowania: elektryczność lub magnetyzm, ale nikt nie był w stanie tego zobaczyć ani zrozumieć. Aby patrzeć na śmierć jako przeciwieństwo życia ignorujemy fakt, że śmierć nie może istnieć jako merytoryczna rzecz. Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, ale jest jego brakiem.
Myśli zaczerpnięte z książki "Bóg a nauka" autorstwa Alberta Einsteina wydanej w 1921 roku.
Lotto to nieustanna wiara w coś co nie można za każdym razem przewidzieć, ale co daje nam nową naukę.
wygrana w eurojackpot

eurojackpot

Jak grać w europejską loterię EuroJackpot?

Jeśli słyszałeś o EuroJackpot i chcesz dowiedzieć się, jak grać samodzielnie, to jest to przewodnik dla Ciebie. Dokładnie omówiliśmy w nim kroki, w jaki sposób możesz grać w loterię EuroJackpot online.
Czytaj dalej...

czwartek, 18:00 14.10.2021 przez Mateusz Wajda

Tagi: #euro lotto#lotto#szanse na wygraną#szanse na wygranie#wygraną w loterii#zwiększyć swoje szanse
wygrana w lotto

wygrane

Wiara to potężna siła – wygraj w Lotto!

Grasz każdego dnia. Analizujesz wyniki, próbujesz poprawiać swoje błędy i spędzasz czas na marzeniach o wielkiej wygranej. Niestety, ta nie przychodzi. Jak w takiej sytuacji znaleźć sens i chęć do rozgrywki? Jak uwierzyć w wygraną i z motywować się do tego, by dać sobie szansę na zdobycie milionów?
Czytaj dalej...

poniedziałek, 18:00 14.06.2021 przez Mariusz Zawadzki

Tagi: #loterie lotto#lotto#wygrana eurojackpot#lotto wygrane#jak wygrać
wygrana w lotto

wygrane

Jak odebrać wygraną w lotto?

Nadszedł ten dzień. W końcu udało Ci się wygrać w Lotto! Jak jednak odebrać wygraną? To pytanie, które nurtowało wszystkich dotychczasowych zwycięzców. Warto wiedzieć, jak tego dokonać, zanim jeszcze do tego dojdzie, ponieważ w innym wypadku może okazać się, że nie jesteś w stanie odebrać swojej nagrody.
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 04.06.2021 przez Krzysztof Sadowski

Tagi: #loteria#covid 19#wygrana covid#loteria wygrane#jak wygrać
loteria covid 19

loterie

Loteria COVID: kto wygrał nagrodę po szczepieniu?

Sprawdź, kto wygrał nagrodę po szczepieniu! Loteria COVID powstała po to, by zmotywować osoby niezdecydowane do terapi genetycznej przed koronawirusem. Szczepienie to szczęśliwy los i ostatnia prosta (nie wszystkim się udaje przeżyć niestety), dzięki któremu możesz zdobyć np. samochód i inne nagrody pieniężne.
Czytaj dalej...

piątek, 18:00 14.05.2021 przez Marta Kalik

Tagi: #loteria#covid 19#loteria covid#loteria szczepionkowa#szczepienia covid
wygrane w Lotto

gry lotto

Wielcy przegrani w Lotto

Czy każda historia wygranej ma szczęśliwe zakończenie? Przedstawiamy najciekawsze historie wielkich przegranych, czyli osób, które niedługo po wygranej zostały praktycznie z niczym.
Czytaj dalej...

wtorek, 18:00 18.05.2021 przez Adam Wsiak

Tagi: #gra Lotto#Lotto#strata#przegrane#wygrane
Eurojackpot jak wygrać?

gry lotto

Eurojackpot – wygraj 355 000 000 milionów złotych

Najpopularniejszą polską loterią jest zdecydowanie Lotto, aczkolwiek ma ona dużą konkurencję w postaci Eurojackpot. Ta popularna gra liczbowa zdobywa coraz większą popularność i trudno się temu dziwić – zasady są proste, a pula nagród obejmuje często naprawdę duże sumy, opiewające na miliony euro. Jak i gdzie można zagrać w Eurojackpot?
Czytaj dalej...

poniedziałek, 18:00 10.05.2021 przez Marcin Kraśko

Tagi: #gra Eurojackpot#Eurojackpot#Eurojackpot wygrane
Eurojackpot co musisz wiedzieć

gry lotto

Eurojackpot – wszystko, co musisz wiedzieć!

Eurojackpot jest międzynarodową grą, którą utworzono w 2012 roku. Od tego czasu, zyskała ogromną popularność wśród graczy. Na czym polega? Jak w nią grać i jak zwiększyć szanse na wygraną? Oto kilka wskazówek!
Czytaj dalej...

czwartek, 22:46 08.04.2021 przez Paweł Banasik

Tagi: #taktyki gry Eurojackpot#Eurojackpot#Eurojackpot i Lotto
Nowe zdrapki lotto

informacje lotto

Nowe zdrapki lotto – wszystko, co musisz wiedzieć

Szukasz nowej formy losowań? Granie w zdrapki może przynieść sporo rozrywki, a przy tym – dać Ci szansę na sporą wygraną. Zastanawiasz się, jakie zdrapki wybierać i jak w nie grać, aby wygrywać? Jest kilka sposobów, które mogą Ci w tym pomóc.
Czytaj dalej...

czwartek, 19:24 08.04.2021 przez Antoni Banasik

Tagi: #nowe zdrapki lotto#zdrapki#wygrane zdrapki w Lotto
Keno szanse wygranej

gry lotto

Keno – jak zwiększyć szanse wygranej?

Keno to popularna w Polsce i na świecie gra liczbowa, która jest prototypem Multi Multi. Jest stosunkowo nowa na polskim rynku – pierwsze losowanie w jej ramach zorganizowane przez Totalizator Sportowy, odbyło się w 2008 roku.
Czytaj dalej...

czwartek, 15:45 08.04.2021 przez Michał Kwasik

Tagi: #taktyki gry Keno#Keno#wygrane w Keno
Taktyki stosowane w Lotto

ciekawostki lotto

Taktyki stosowane przez graczy w Lotto i ich ryzyko

Popularne na całym świecie gry losowe to forma rozrywki nierozłącznie związana z pojęciem ryzyka. Taktyki stosowane przez graczy w Lotto często mają postać rozbudowanych systemów rozgrywek i sprawiają wrażenie wiarygodnych, szczególnie dla osób nieposiadających odpowiedniej wiedzy matematycznej...
Czytaj dalej...

środa, 18:00 31.03.2021 przez Mateusz Lukasik

Tagi: #taktyki gry Lotto#ryzyko gry losowe#gra w Lotto