Studio Lottodziś za:
0
godzin
0
minut
0
sekund
Losowanie:
dl
dp
el
ml
kl

Transmisje Lotto losowania na żywo

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. jest organizatorem gier liczbowych Lotto i udostępnia losowania na żywo w internecie.
Losowania odbywają się codziennie o godzinie 1400 i godzinie 2200 według harmonogramu na stronie FAQ. Transmisje można oglądać poniżej w internecie ew. w TV na kanale TVP 3 (wieczorem 2200). Losowania o godzinie 1400 nie są transmitowane w TV. Wychodząc na przeciw technologii łatwiej obejrzeć losowanie w internecie niż w TV o określonej godzinie.
Studio Lotto
Transmisja losowań pochodzi ze strony https://www.lotto.pl/studio-lotto, jedynego oficjalnego źródła polskiego Lotto.

Gdzie i kiedy oglądać Lotto w TV?

Dawniej losowania Lotto można było oglądać tylko w telewizji jednak dziś nie jest to jedynym źródłem informacji o wynikach Lotto. Wielu graczy pamięta jeszcze z dawnych lat prezentera o pseudonimie "Pan Lotto" - Ryszard Rembiszewski, który przez wiele lat był prezenterem studia Lotto. Dziś losowania prowadzi Marcin Mańka choć nie tylko. Z czasem zmieniały się programy tv, na których transmitowane było losowanie Lotto. Dawniej była to TP1, potem TP2 itd., a obecnie teraz tz. od 18 czerwca 2020 roku TVP 3. Jednak po wprowadzeniu losowań Multi Multi (dawny Multi Lotek) o 1400 nie wprowadzono ich na antenę telewizji.

Lotto na żywo online

Od paru lat studio Lotto można oglądać online w internecie na stronie lotto.pl, która jest jedyną oficjalną witryną organizatora - Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Losowanie na żywo można oglądać na naszej stronie powyżej. W czasie losowania w studiu Lotto można również dowiedzieć się jakie są obecne kumulacje, gdzie padły wygrane oraz czy ktoś wygrał w zdrapkach? Studio Lotto aktualnie prowadzone jest przez prezenterów telewizyjnych: Maria Zwierzyńska, Marcin Mańka, Renata Molenda, Mateusz Kaczmarek, Agata Kamila Jasińska, Conrado Moreno. Czasami pojawiają się też znani gości - sportowcy.
Istnieje możliwość obejrzenia archiwum losowań lotto na oficjalnej stronie Totalizatora Sportowego.

Źródła: