Studio Lotto dzisiaj za:
0
godzin
0
minut
0
sekund
Losowanie:
ml
kl

Transmisje Studio Lotto - losowanie lotto na żywo

Totalizator Sportowy sp. z o.o. jest organizatorem gier liczbowych Lotto i udostępnia losowania na żywo w internecie.
Losowania odbywają się codziennie w Studio Lotto na żywo o godzinie 14:00 i 22:00 według harmonogramu na stronie FAQ. Transmisje można oglądać w internecie ew. w TV na kanale TVP 3 (wieczorem 2200, ale tylko we wtorki, czwartki i soboty). Losowania o godzinie 1400 nie są transmitowane w TV tylko w internecie. Wychodząc na przeciw technologii łatwiej obejrzeć losowanie w internecie niż w TV o określonej godzinie.
Studio Lotto
Transmisja losowań pochodzi ze strony https://www.lotto.pl/studio-lotto , jedynego oficjalnego źródła polskiego Lotto.

Gdzie i kiedy oglądać emisje Lotto w TV?

Dawniej losowania Lotto można było oglądać tylko w telewizji jednak dziś nie jest to jedynym źródłem informacji o wynikach Lotto. Wielu graczy pamięta jeszcze z dawnych lat prezentera o pseudonimie "Pan Lotto" - Ryszard Rembiszewski, który przez wiele lat był prezenterem studia Lotto. Dziś losowania prowadzi Marcin Mańka choć nie tylko. Z czasem zmieniały się programy tv, na których transmitowane było losowanie Lotto. Dawniej była to TP1, potem TP2 itd., a obecnie teraz tz.od 18 czerwca 2020 roku TVP 3. Jednak po wprowadzeniu losowań Multi Multi (dawny Multi Lotek) o 1400 nie wprowadzono ich na antenę telewizji.

Studio lotto na żywo online

Od paru lat studio Lotto można oglądać online w internecie na stronie https://www.lotto.pl/studio-lotto, która jest jedyną oficjalną witryną organizatora - Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Kiedyś emisja losowań odbywała się na TVP Info i Polsat. Dziś masa widzów najnowsze wyniki ogląda w internecie. Emocje można znaleźć tylko w internecie rozpoczynając od 1-go października, program Studio Lotto będzie dostępny w telewizji TVP3 wyłącznie w trzech dniach tygodnia: wtorki, czwartki i soboty. Godzina nadawania pozostaje bez zmian - o 2200. Losowanie na żywo można oglądać na naszej stronie powyżej. W czasie losowania w studiu Lotto można również dowiedzieć się jakie są obecne kumulacje, gdzie padły wygrane oraz czy ktoś wygrał w zdrapkach? Studio Lotto aktualnie prowadzone jest przez prezenterów telewizyjnych: Maria Zwierzyńska, Marcin Mańka, Renata Molenda, Mateusz Kaczmarek, Agata Kamila Jasińska, Conrado Moreno. Czasami pojawiają się też znani gości - sportowcy.
Istnieje możliwość obejrzenia archiwum losowań lotto na oficjalnej stronie Totalizatora Sportowego.

Źródła: