Jak grać w europejską loterię EuroJackpot?

Jeśli słyszałeś o EuroJackpot i chcesz dowiedzieć się, jak grać samodzielnie, to jest to przewodnik dla Ciebie. Dokładnie omówiliśmy w nim kroki, w jaki sposób możesz grać w loterię EuroJackpot online.

Poza tym pozwoliliśmy sobie również opublikować kilka innych przydatnych informacji na temat tej słynnej loterii, abyś był bardziej wnikliwy i prawdopodobnie zwiększył swoje szanse na wygraną. Loteria EuroJackpot jest nie tylko niezwykle popularna w Europie, ale każdy gracz z całego świata ma równe prawo do gry i wygrywania ekscytujących nagród.

Aby dowiedzieć się, jak grać w EuroJackpot, musisz wiedzieć:

Szanse na wygranie nagrody pieniężnej EuroJackpot są tak samo dobre, jak w przypadku niektórych innych renomowanych loterii na świecie, a czasami nawet lepsze. Na przykład szanse na wygranie nagrody niższego stopnia wynoszą 1 do 42. Z drugiej strony szanse na wygranie nagrody pierwszego stopnia wynoszą 1 do 95 milionów (jest to znacznie większe niż szanse EuroMillions gry z USA wynoszące 1 do 139 milionów).

Kwoty jackpotów (kumulacji) w EuroJackpot zaczyna się od 10 milionów euro i mogą wzrosnąć do 90 milionów euro. Aby zagrać w loterię, gracz musi wybrać pięć liczb z zakresu 1-50, oraz +2 dodatkowe liczby z zakresu 1-10. Włączenie tych dwóch dodatkowych liczb daje graczom większe szanse na wygranie dodatkowych nagród.

12 sposobów na wygraną:

W loterii EuroJackpot istnieje 12 oddzielnych stopni, które pozwalają graczom wygrywać. Aby wygrać nagrodę pierwszego stopnia, gracze muszą najpierw dopasować 5 liczb podstawowych i 2 dodatkowe wylosowane liczby – choć można wygrać nagrodę, wybierając tylko 3 prawidłowe liczby. Gracze mogą zwiększyć swoje szanse na wygraną, badając, jak działają schematy liczbowe (prawdopodobieństwo wygrania) w EuroJackpot.

StopieńLiczby główne Liczby dodatkoweSzanse
1521 z 95 344 200
2 5 11 z 5 959 013
3501 z 3 445 150
4 4 2 1 z 423,752
5411 z 26 485
6 4 01 z 15 134
7321 z 9631
8311 z 602
9 2 21 z 672
1030 1 z 344
11121 z 128
1221 1 z 42

Podobnie jak w EuroMillions, nagrody w EuroJackpot są równorzędne. Oznacza to, że kwoty nagród niższego poziomu różnią się w zależności od konkretnej kwoty jackpota. Im większa kwota jackpota, tym większe, niższe nagrody ligowe.

Dlaczego EuroJackpot jest tak wyjątkowy?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, EuroJackpot nie jest tak popularny w Europie, jak w innych miejscach na świecie. Została stworzona w 2012 roku, więc jest stosunkowo nowa w porównaniu do dzisiejszych innych gier loteryjnych. Ta gra loteryjna obejmuje konwencjonalne papierowe kupony loteryjne, które można obecnie kupić w ponad 18 krajach europejskich min. Norwegii, Niemczech, Łotwie, Litwie, Islandii, Holandii, Hiszpanii, Estonii, Finlandii, Danii, Chorwacji, Węgrzech, Polsce, Słowacji, Czechach, Słowenii, Włoszech lub Szwecji – możesz kupić papierowy los na loterię odwiedzając specjalne punkty sprzedaży, sklepy detaliczne lub stacje benzynowe. A ponieważ jest dostępny w zasadzie na całym świecie, nigdy nie wiadomo, skąd może wyłonić się zwycięzca.

Jak wygrać EuroJackpot?

Najprostszą odpowiedzią jest wytypowanie trafnie liczb przed losowaniem i puszczenie losu, a ponieważ EuroJackpot jest loterią – grą opartą na przypadku – nie ma możliwości szybkiego zdobycia jackpota na loterii, kiedy tylko chcesz. Istnieje jednak wiele dróg prowadzących do tego samoego celu tj. kilka sposobów, dzięki którym możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, a niektóre z nich to:

Graj regularnie

Jednym z najbardziej logicznych sposobów na zwiększenie swoich szans na wygraną w loterii EuroJackpot jest regularna gra. Oczywiście oznacza to, że musisz wydać więcej pieniędzy, aby kupić losy na loterię do gry, jednak trzeba pamiętać by raz na jakiś czas pomóc szczęściu. A jeśli wkrótce nie staniesz się bogaty, nie będziesz miał do siebie pretensji.

Wypełnij liczne pola zakładów

Wypełniając mnóstwo pól zakładów, możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną w loterii EuroJackpot. Jednak jeśli masz wygrać to wystarczy puścić jeden los i grając na więcej niż 5+2 numery, dasz sobie przewagę jednak nie jest to regułą. Jeśli chcesz, możesz wybierać liczby za pomocą generatora liczb losowych, co nie powinno stanowić problemu w przypadku internetowego formularza zakładów.

Użyj swoich szczęśliwych liczb

Jeśli masz jakieś szczęśliwe liczby po swojej stronie, ale nie miałeś do nich jeszcze szczęścia, nie odrzucaj ich jeszcze. O ile wiesz, te Twoje liczby mogą nadal odgrywać rolę w zdobywaniu pieniędzy, które sobie wyznaczyłeś. Jeśli nie, to przejdź do tego, co mówią statystyki gry, co może oznaczać, że zwycięskie liczby z poprzedniego losowania powtórzą się w następnym. Ale chociaż może to być możliwe, nie zawsze tak jest zgodnie z obliczeniami prawdopodobieństwa (niedoskonałości maszyn losujących). Dlatego musisz trzymać swoje szczęśliwe liczby i dać im szansę.

Spróbuj „pokryć” jak najwięcej puli wygrywających liczb

Innym świetnym sposobem na zwiększenie szans na wygraną jest wybranie przynajmniej jednej liczby z zakresu od 1 do 50 z otrzymanego kuponu. Przynajmniej powinieneś mieć bardzo duże szanse na wygranie nagród niższych stopni. Jednak może nie być możliwe wybranie każdej możliwej kombinacji liczb, ponieważ zasadniczo zależy to od budżetu. A zazwyczaj nieumiejętna gra przepala budżet i tracisz kasę.

Unikaj podążania za wzorami

Bądźmy szczerzy: losy na loterię nie są dziełami sztuki. A jeśli myślisz, że możesz namalować wzór z poprzednich zwycięskich liczb EuroJackpot, to niestety się mylisz, jeśli myślisz, że ludzie prowadzący tę grę loteryjną nie są świadomi tak oczywistej nagrody.

Pamiętaj - zawsze jest szansa na wygraną i wystarczy tylko jeden los z trafnymi liczbami by do końca życia spełniać swoje marzenia.

Tagi: #euro lotto#lotto#szanse na wygraną#szanse na wygranie#wygraną w loterii#zwiększyć swoje szanse

czwartek, 18:00 14.10.2021 przez Mateusz Wajda