Keno – jak zwiększyć szanse wygranej?

Keno to popularna w Polsce i na świecie gra liczbowa, która jest prototypem Multi Multi. Jest stosunkowo nowa na polskim rynku – pierwsze losowanie w jej ramach zorganizowane przez Totalizator Sportowy, odbyło się w 2008 roku. Od tego czasu, Keno zyskało ogromną popularność, stając się jedną z chętnie wybieranych gier.

Losowania dla Keno odbywają się co cztery minuty. W puli jest 70 kul, w przeciwieństwie do Multi Multi, gdzie jest ich 80. W każdym losowaniu losuje się 20 kul. Typowanie może odbywać się na różne sposoby – możesz zdecydować się na jedną liczbę, ale może być ich również nawet 10. Możesz skreślić maksymalnie 3 zakłady na jednym blankiecie. W ramach Keno występuje mechanizm kumulowanego bonusu.

Koszt jednego zakładu wynosi 2 zł. W Keno możesz grać również online za pośrednictwem strony Lotto. Wystarczy wpisać, na ile liczb planujesz typować, a następnie określić swoją stawkę i wybrać opcję – chybił trafił lub samodzielne typowanie.

Jak wygrywać?

Choć mogłoby się wydawać, że "przejrzenie" maszyny losującej jest niemożliwe, w rzeczywistości jest to niedoskonałe urządzenie, którego niedoskonałości można wyłapać. Najpowszechniejszą metodą stosowaną przez graczy jest analiza wyników. Pozwala to wykryć defekty zaburzające losowość, które można wykorzystać, obstawiając na właściwe liczby.

Aby móc wychwycić taką prawidłowość, konieczne jest przeanalizowanie odpowiedniej liczby wyników. Ważna jest ilość oraz przedział czasowy. Jeśli będzie on zbyt krótki, niełatwo będzie uchwycić jakąkolwiek prawidłowość. Jeśli natomiast weźmiesz pod uwagę zbyt długi okres, wyniki analizy również mogą okazać się nierelewantne, choćby dlatego, że maszyny od czasu do czasu się wymienia, a to właśnie w nich mogą tkwić defekty zaburzające losowość.

Analiza Keno

Keno świetnie nadaje się do analizy z uwagi na częstotliwość losowań. Odbywają się one co cztery minuty, dzięki czemu możesz łatwo wychwycić różne prawidłowości. Aby móc dokonać analizy, warto skorzystać ze statystyk porównujących częstotliwość trafiania poszczególnych liczb. Istnieją różne metody analizy, które mogą pomóc Ci w zwiększeniu szansy wygranej. A jest o co grać! W Keno możesz zdobyć nagrody o wysokości kilku milionów złotych.

#1 Analiza najczęściej padających liczb

Zestaw wyniki przynajmniej tysiąca losowań i przeanalizuj je pod kątem najczęściej padających liczb.

#2 Analiza odstępu między liczbami

Losowanie liczb oddalonych od siebie o konkretną wartość również może wynikać z defektu maszyny. Przeanalizowanie wyników pod tym kątem to kolejny sposób na zwiększenie swoich szans w grze.

#3 Analiza wzorca liczb

Możesz również szukać prawidłowości w wylosowywanych liczbach, sprawdzając średnie odstępy między przypadkami ich wytypowania. To kolejna z metod, która ma wielu zwolenników.

Jak jeszcze zwiększyć szanse na wygraną?

Aby umożliwić sobie wygraną, warto również spróbować skreślania liczb znajdujących się koło siebie. To praktyka, której większość graczy intuicyjnie unika. W grach, w których dzieli się wygraną, powinno zależeć Ci natomiast na jak najbardziej unikalnym wyniku. Z tego względu warto szukać też najrzadziej skreślanych liczb. Nie oznacza to, że możesz wykorzystać tylko je – w ten sposób działasz na swoją niekorzyść, a nie zwiększasz szanse na wygraną. Najlepiej wybrać jedną lub dwie liczby i wmieszać je w ciąg wybranych przez siebie.

Aby dowiedzieć się, które liczby są najrzadziej skreślane, również możesz skorzystać ze statystyk. Gra w Keno może być świetnym sposobem na zdobycie niebagatelnej sumy. Korzystając ze statystyk i dokonując na ich podstawie analizy, możesz wyciągnąć wiele interesujących wniosków, które pozwolą Ci zwiększyć swoją szansę na wygraną. Aby zdobyć większą sumę pieniędzy, możesz również brać udział w kumulacjach.

Tagi: #taktyki gry Keno#Keno#wygrane w Keno

czwartek, 15:45 08.04.2021 przez Michał Kwasik