Kiedyś to było, czyli zakończone gry Totalizatora Sportowego.

Lotto to jedna z najbardziej znanych i najpopularniejszych gier liczbowych w Polsce. Nic więc dziwnego, że budzi emocje, a przy większych kumulacjach jest na ustach wszystkich w kraju. Jednak dziś o trochę innym aspekcie, a mianowicie nie o tym, co jest, ale o tym, co było. Jakie gry kiedyś dostarczały rozrywki?

Jak Lotto wypłaca duże wygrane, czyli historia Toto-Lotka

Dziś pewnie wielu z Was zastanawia się, jak w Lotto zwiększyć szanse na wygraną. Padają pytania o to, jak działa Lotto, a także o to, które liczby w Lotto padają najczęściej. Jeśli wziąć to wszystko pod uwagę i pomyśleć o grze systemowej, to na pewno nie można zapomnieć statystyk. A te nieodłącznie wiążą się z historią. I z Toto-Lotkiem. To pierwszy z zakończonych już "lotków", które tu przypominamy. Dlaczego? Bo analiza tego, co zdarzyło się kiedyś, może wskazać Wam Lotto kombinacje, które nie padły.

Toto-Lotek w pewnym sensie działa do dziś, choć już pod zmienioną nazwą. To pierwsza z gier Totalizatora Sportowego. Jeśli więc dziś zastanawiasz się, które liczby wygrały w Lotto, to na pewno masz na myśli dawny Toto-Lotek. Działał od 1957 do 1975, kiedy to został zmieniony na Duży Lotek. Ten pod tą nazwą trwał aż do 2009 roku, więc do tamtego momentu sprawdzaj numery, które jeszcze nie padły w Lotto i te numery Lotto, które się powtórzyły w oparciu o te dwa tytuły.

Mniej znane losowania, które nie dały rady się utrzymać

Osoby, które wygrały w Lotto właśnie na tej grze, na pewno ją pamiętają. Chodzi o Mały Lotek. Pojawił się w 1973 roku jako druga gra w historii, a jej wielką zaletą była duża szansa na wygraną – skreślenie piątki było prostsze. Wówczas nie było stron internetowych, więc jeśli wtedy zastanawiano się, w które Lotto najłatwiej wygrać, to do 1986 roku na pewno był to właśnie Mały Lotek. Wadą były niskie wygrane, bo im więcej osób trafiało, tym ta kwota jeszcze spadała. Mała popularność przerodziła się w szybkie zdjęcie tego losowania z list oferowanych prze Totalizator Sportowy.

Jeszcze innym przykładem i pomysłem tego, kto założył Lotto, było wprowadzenie loterii Los Milionos w latach 2008-2012. Właściwie od razu była pomyślana tylko na chwilę, a kto wymyślił to Lotto dziś trudno dociekać. Losowanie trwało przez cztery lata, ale nie chodziło tu o losowanie skreślonych cyfr. W Los Milionos brały udział wszystkie kupony niejako dodatkowo. Wyniki Lotto, kto wygrał, pojawiały się w trakcie innych losowań, a konkretnie losowano wielocyfrowy numer identyfikacyjny kuponu. Nagrody padały w tym rzadko i nie były okazałe, ale sama loteria zapisała się w historii Totalizatora Sportowego jako jedyna obliczona okazyjnie.

Jak grać w Lotto, żeby wygrać i czy w ogóle się da?

Wiele osób uważa, że zakończone gry liczbowe, a było ich o wiele więcej, niż tu przytoczyliśmy, wiązały się ze zmniejszającymi się możliwościami oszukiwania. Nawet dziś znajdziecie wiele teorii na to, jak Lotto oszukuje, ale nie dajcie temu wiary. Sami musicie się przekonać, jak grać Lotto, a przynajmniej sami zainteresować się grą systemową, statystykami i możliwościami, bo na pewno nie jest tak, że wszystkie wygrane biorą się z metody chybił-trafił.

Tagi: #gry#gry lotto#podatki w lotto#podatek od gry#Totalizator Sportowy

piątek, 11:00 07.08.2020 przez Adam Kowal