Lotto podczas pandemii koronawirusa – bezpieczeństwo gry i przekazane miliony

Pandemia koronawirusa w znacznym stopniu wpłynęła na częstotliwość opuszczania domów przez osoby na całym świecie. Rzadziej udajemy się na zakupy; po części z powodu przyzwyczajeń nabytych w okresie lockdownu, po części ze względu na zwiększoną ostrożność, a po części przez pracę zdalną. A co z grą w Lotto podczas pandemii? Jak grać, by nie tracić szansy na miliony, a zachować należyte bezpieczeństwo?

Lotto online – najprostszy sposób na bezpieczną grę

Jeśli ktoś dotychczas raczej niechętnie korzystał z zakupów online, to po lockdownie z pewnością zwiększył ich częstotliwość. Zamknięcie w domu nauczyło Polaków chodzić do sklepów rzadziej, najczęściej wyłącznie w największej potrzebie – i zamawiania zakupów do domu. Rozwinęły się firmy oferujące takowe usługi, a kurierzy w dalszym ciągu odkopują się ze stosów przesyłek. O wzroście internetowej aktywności podczas pandemii najlepiej świadczy raport Urzędu Komunikacji Elektronicznej z kwietnia tego roku – zakodował zwiększenie zużycia zasobów sieciowych nawet o 140% w stosunku do średnich wyników z tego samego okresu z roku poprzedzającego!

W tych trudnych czasach to z całą pewnością dobra tendencja – z punktu widzenia dbałości o zdrowie własne i innych osób. Internet jest jednak nie tylko miejscem, dzięki któremu można zrobić zakupy bez wychodzenia z domu czy umilić sobie wieczór seansem serialowym. To także szansa na bezpieczną grę w Lotto podczas pandemii – bez wizyt w najczęściej ciasnych kolekturach i dotykania losów czy długopisu po innych osobach. Lotto online funkcjonuje już od 2018 roku, dając graczom możliwość udziału w tych samych losowaniach, co w punktach sprzedaży. Bez kłopotu wytypujesz tam liczby we flagowym Lotto, Mini Lotto, Kaskadzie, Eurojackpot, Szybkim 600 – i wszystkich innych grach Totalizatora Sportowego.

Stan bezpieczeństwa w kolekturach Lotto

Nie da się jednak ukryć, że niektórych ludzi nawet pandemia nie przekona do gry w Lotto online. To nie tylko osoby w bardzo podeszłym wieku, stroniące od kontaktu z komputerem, ale także Ci, którzy nie przepadają za podawaniem swoich danych osobowych w żadnych serwisach. Jeśli więc preferujesz tradycyjną grę na papierowych kuponach, z pewnością zainteresujesz się poziomem bezpieczeństwa panującym aktualnie w kolekturach. To w końcu miejsca, które dziennie skupiają naprawdę wiele osób; zwłaszcza przed największymi kumulacjami. Losy są zwykle ogólnodostępne na stojakach, a wypełnia się je wspólnym dla wszystkich graczy długopisem.

Totalizator Sportowy zapewnia, że wszystkie kolektury Lotto zostały zaopatrzone w niezbędne środki dezynfekcyjne, a sprzedawcy noszą obowiązkowe maseczki lub przyłbice. Co więcej, między nimi a klientami zawsze znajdują się szyby ochronne. Grający zobowiązani są zachować miedzy sobą odpowiednią odległość, punkty preferują płatności bezgotówkowe, a blankiety i ołówki wydawane są na życzenie. Totalizator nie ma oczywiście wpływu na ostateczne zachowanie graczy – warto więc pamiętać o zabieraniu własnego ołówka i, przede wszystkim, stosowania się do wszystkich środków bezpieczeństwa.

Gra w Lotto, a walka z COVID-19

Ważną informacją dla wszystkich zainteresowanych tematem pandemii jest fakt, że Totalizator Sportowy zdecydował się na przekazywanie dziesięciu procent ze sprzedaży online kuponów Lotto na walkę z koronawirusem. To działanie, które nie tylko aktywnie zbiera środki na walkę z pandemią, ale także zachęca do gry w Lotto online, a więc najbezpieczniejszej w tym okresie opcji. Akcja ruszyła 30 marca bieżącego roku i ostatnie dane dotyczące przekazanej kwoty pochodzą z maja – a ta przekroczyła już 10 milionów!

Dodatkową ciekawostką jest fakt, że z każdej złotówki wydanej na kupony w grach liczbowych 19 groszy Totalizator Sportowy przekazuje na poczet polskiego sportu i kultury narodowej. Grając w Lotto, grasz więc nie tylko dla siebie!

Grać czy nie grać? Oto jest pytanie!

Z całą pewnością grać – ale rozsądnie. I dotyczy to nie tylko stosowania się do obowiązujących wszystkich zasad bezpieczeństwa, ale także samego wskazywania liczb. Jeśli od lat marzysz o ogromnej wygranej, zacznij typować razem z nami! Z pewniaki.pl nauczysz się, jak analizować wyniki Lotto, jakie wnioski wyciągać i jak wykorzystywać je w trakcie gry. Dowiesz się, jaki system gry w Lotto najlepiej wybrać i jakie liczby padają najczęściej. Dołącz do grona Pewniaków – nie strzelaj, a typuj!

Koronawirus (Covid-19) z pewnością nie zatrzymał machiny loterii liczbowych; jednak, jak wynika z informacji udzielonych przez Totalizator Sportowy, Polacy podczas pandemii grali znacznie rzadziej. Wynikało to przede wszystkim z ograniczenia ilości działających punktów sprzedaży i opuszczania domów – a nie wszyscy aktywnie korzystają przecież z Internetu. Wniosek jest tylko jeden – skoro Polacy grają teraz mniej, to szanse na brak konieczności podzielenia się wygraną także są znacznie mniejsze!

Tagi: #pandemia#c-19#COVID-19#covid19#pandemia covid19#pandemia covid-19#zaraza#korona wirus#corona virus#chiński wirus#epidemia

piątek, 18:00 30.10.2020 przez Franciszek Gajos