Najciekawsze strony dla miłośników Lotto. Zobacz, jakie masz możliwości, zanim zagrasz

Granie w gry liczbowe w Polsce jest bardzo popularne. Polacy pokochali studio z kulami, które powinny zawsze wypadać inaczej niż wypadają. Już od 1957 roku gry Totalizatora Sportowego w Polsce cieszą się dużym zainteresowaniem, a w dobie Internetu nie trzeba było długo czekać, by pojawiły się społeczności, które zrzeszają miłośników typowania. Oto porównanie najciekawszych stron tego typu.

Lotto.pl – podstawowa strona Totalizatora Sportowego

Przegląd najciekawszych i najbardziej popularnych stron o tematyce gier Lotto zaczynamy od źródła, czyli od głównej strony organizatora. Lotto.pl jest stroną, która obsługuje wszystkie gry związane z Totalizatorem Sportowym. Mamy tu informacje odnośnie do wygranych, archiwalnych wygranych, możemy sprawdzić, o co chodzi w dowolnej grze, którą transmituje się ze studia, a także przeczytać o zdrapkach.

Jednocześnie na tej stronie możesz poznać zasady na czym polega Lotto Plus czy Mini Lotto i wiele innych gier, które organizuje Totalizator Sportowy. W końcu to na tej stronie możesz legalnie kupić zakłady przez internet oraz oglądać transmisje online ze wszystkich losowań. Oczywiście sprawdzisz tu także wyniki, czyli dowiesz się wszystkiego, co potrzebne początkującemu i zaawansowanemu typerowi.

Multipasko.pl, czyli wtórny, ale popularny

Pierwsza z omawianych stron, jak możesz sprawdzić z tabelą, którą umieściliśmy na końcu, ma 8167 wspólnych słów kluczowych i ruch w domenie na poziomie 617 942 odsłon. Sporo, jak na portal, który powstał dość późno i z wtórnego pomysłu. Na początku założyciel tej domeny, Multi Pasko, pracował jaklo typer na portalu dziś znanym jako pewniaki.pl. Moda na typowanie wyników w sieci i grę systemową dopiero się rozkręcała, a ludzie pytali raczej na jakim programie losowanie Lotto.

Z czasem jednak Multi Pasko zaczął robić się popularny i chciał odkupić domenę pewniaków.pl. To się nie udało i tak rok później, bo w 2004 roku, założył obecną domenę multipasko.pl. Zajmuje się on typowaniem wyników, ale także prowadzi porady na temat gier systemowych czy też jednoczy całą społeczność w bardzo rozwiniętym forum.

Wynikilotto.net.pl – prosta strona z wynikami

Z kolei ten portal nieco odbiega od poprzednich, bo na nim można tylko sprawdzać najbardziej aktualne wyniki losowań. Nie ma więc rozbudowanego forum, a większość odsłon wiąże się z kilkuminutową obecnością internatów. Wspólne słowa kluczowe z bazową stroną Lotto kształtują się na poziomie 7774, ale ruch w domenie jest o wiele mniejszy, a więc 229 415 odsłon.

Na stronie pojawiają się wpisy poradnikowe, są także omówienia danych wyników losowania. Sporo miejsca poświęca się także tłumaczeniu idei gier hazardowych. Jednak nie ma tu rozbudowanej społeczności. Sama strona wystartowała w 2009 roku, a od 2012 roku jest uznawana za jedną z lepszych, na których można z łatwością sprawdzić wszystkie najnowsze wyniki losowań, zanim te pojawią się na oficjalnej stronie.

Megalotto.pl to wyniki, ale i poradniki

Dość innowacyjna i nowoczesna w rozwiązaniach, ale bardzo ograniczona i toporna pod względem wyglądu jest strona megalotto.pl. Na niej prezentowane są aktualne wyniki losowań, nie trzeba więc nerwowo sprawdzać strony oficjalnej. Dodatkowo ze strony można dowiedzieć się, czy są sposoby, jak wygrać w Lotto.

Megalotto.pl to także witryna dość dobrze skorelowana z oficjalną stroną Totalizatora Sportowego i jego gier liczbowych. Wspólne słowa kluczowe na poziomie 7703 to dobry wynik. Ruch w witrynie wynosi naprawdę sporo, bo 1 346 710, co jest w sumie drugim wynikiem w tej tematyce. Być może dlatego, że na portalu mamy choćby generator chybił trafił czy różne aktualne artykuły o Lotto.

Pewniaki.pl – najbardziej profesjonalna strona o grach liczbowych

Co ciekawe takie strony jak lottoland.com zostały już zablokowane przez państwowe kontrole z uwagi na ich hazardową działalność. Za to na stronie pewniaki.pl możesz znaleźć najładniejszą grafikę i nieco lepszą stronę niż tylko taką, która przywodzi na myśl lata 90. Została założona w 2003 roku i skupia się nie tylko na grze systemowej i typowaniu.

Ideą jest pokazanie, jak może działać losowanie, jakie są luki w pracy maszyny i dlaczego liczby nie rozkładają się równomiernie pod względem częstotliwości wypadania. Do tego znajdziesz tu wskazówki, jak zagrać w Lotto przez internet, a także obejrzysz losowania prosto ze studia, na żywo. To mnóstwo możliwości i prawdziwa społeczność miłośników gier Totalizatora Sportowego.

Lubisz typować? Masz, gdzie się dzielić swoimi wynikami!

Pamiętaj, że jeśli jesteś fanem gier liczbowych, portale takie jak pewniaki.pl są czymś idealnym dla Ciebie. A poniżej możesz sobie dokładnie sprawdzić całą tabelkę porównującą zasoby stron o Lotto.

URLWspólne słowa kluczoweRuch w domenie
lotto.pl351014032214
multipasko.pl8167617942
wynikilotto.net.pl7774229415
megalotto.pl77031346710
lotto-centrum.com6530701399
lottoland.com507041480
pewniaki.pl432242544

PomocPoWygranej.pl – strona dla osób, które już wygrały.

To pierwszy i jedyny w Polsce serwis oferujący pomoc prawną oraz doradztwo dla osób, które wygrały w Lotto lub Eurojackpot. Prawnicy z PomocPoWygranej.pl pomagają odbierać nagrody, pomagają w zarządzaniu majątkiem oraz w jego ochronie przed nieudanymi inwestycjami. Lotto milionerzy mogą także liczyć na wsparcie w wykonywaniu darowizn, księgowości oraz planowaniu spadkowym.

Ta strona internetowa to obowiązkowa lektura dla osób, które rozbiły kumulacje. Znajduje się na niej blog, na którym lekkim (jak na prawników) językiem porusza się różne tematy związane z życiem po wygranej w Lotto.

Tagi: #lotto#strony#multipasko#wynikilotto#megalotto#totalizator sportowy

sobota, 18:00 10.10.2020 przez Rafał Twardowski