Grasz w Lotto? Sprawdź, dlaczego jeszcze nie kupiłeś tych zdrapek!

Granie w Lotto to zabawa dla wielu, choć przy podejściu całkowicie profesjonalnym można odnieść wrażenie, że system gry w Lotto da się przewidzieć. Jednak generalnie zwycięstwo w Lotto jest dziełem przypadku, tym bardziej, jeśli wybierasz zdrapki. A że są one coraz bardziej popularne w naszym kraju, a możliwości jest naprawdę dużo, wybraliśmy kilka co ciekawszych, w których wygrane są naprawdę przyjemne.

Diamentowa siódemka na dobry początek

Doskonale wiesz, kiedy są losowania Lotto online, grasz od wielu lat, czasem zdarza Ci się pójść systemowo. Od czasu do czasu chcesz jednak coś zmienić i zacząć grać na większej fantazji. Czujesz tę ekscytację, kiedy nowe zdrapki Lotto trafiają w Twoje dłonie. My jak najbardziej, dlatego przedstawiamy Ci Diamentowe 7. To siódemka z kilkoma polami do zdrapywania. Masz tu 10 szans na wygraną, a same wygrane sumują się. Pula nagród jest naprawdę spora, bo wynosi 26 milionów złotych. Kiedy Lotto wprowadziło tę zdrapkę, szybko stała się jedną z popularniejszych. Każda siódemka to nagroda, każda niebieska siódemka mnoży wygraną razy 2, a znacznik diamentu mnoży aż razy 3 wygraną pod spodem. 10 szans to naprawdę przyjemna zdrapka, a kosztuje 5 złotych.

Coś dla miłośników kamieni szlachetnych

Wśród zdrapek w Lotto, które wygrywają najczęściej na pewno można umieścić następną na naszej liście. Szafiry, Rubiny, Szmaragdy to gra złożona, wymagająca więcej drapania. Kupowana za 10 złotych, a każdy, kto może grać w Lotto, powinien choć raz spróbować z nią szczęścia. Wygrana I stopnia to 400 tysięcy złotych, więc niemała suma. Brylant lub szafir pod zdrapką wygrywają, trzy takie same kwoty też, suma dwóch liczb w jednej linii to 7 – znów wygrana. W tym przypadku wygrane też się sumują, możliwości jest wiele, więc nie tylko zabawa, ale i zastrzyk gotówki jest na wyciągnięcie ręki. Na pewno jedna ze zdrapek Lotto, które warto kupić.

Sposób na szybki milion? Szybki Milion!

Które zdrapki w Lotto najczęściej wygrywają? Statystyki pokazują, że jest kilka tytułów nieco chętniej rozdających pieniądze. Szybki Milion jest jedną z nich. Jej kupno trochę kosztuje, bo aż 20 złotych, le jeśli tylko któraś liczba będzie taka sama, jak wygrywająca liczba na górze, to przypisana do niej kwota jest Twoja. Wśród zdrapek Lotto, które najczęściej wygrywają ta jest wysoko, bo ma jeszcze symbol gwiazdy, który daje nagrodę, oraz symbol worka, który gwarantuje dodatkowe 70 złotych. Wygrane znów się sumują, a w samej grze można zgarnąć ponad 10 milionów. Jest się więc, o co bić, a przynajmniej próbować drapać.

Coś tańszego, a skutecznego

Na koniec namawiania na zdrapki jedna z najtańszych na rynku. Zdrapka Deszcz pieniędzy ma dość niską cenę, bo 2 złote, ale i dość mało do wygrania – nagroda główna to 40 tysięcy złotych. Jak wygrać w zdrapce Lotto? Szansa pochodzi z dwóch gier – w pierwszej szukaj takich samych kwot trzykrotnie, w drugiej, z symbolem parasola, wygrywasz przypisaną do niego kwotę, jeśli go znajdziesz. Nie jest może bardzo skomplikowana i wygranych nie ma wiele, jednak 40 tysięcy złotych cały czas jest możliwe do zgarnięcia. Zobacz na własne oczy, jak Lotto wypłaca duże wygrane ze zdrapek!

Też chcesz spróbować sił, ale z grą systemową w Lotto?

Tagi: #zdrapka#lotto#zdrapki lotto#zdrapka w lotto

czwartek, 18:00 27.08.2020 przez Tomasz Wilk