Najczęściej pojawiające się wyniki w Lotto przez ostanie 10 lat. Sprawdź, czy byś trafił!

Lotto. Najpierw zawładnęło umysłami mieszkańców wielkich miast polskich w końcu lat pięćdziesiątych, a dziś jest obecne w domu niemalże co trzeciego Polaka. To gra liczbowa, bez której nie można sobie wyobrazić normalnej Polski, a kolektury wpisały się w krajobraz naszego kraju tak silnie, że ich brak, byłby czymś dziwnym. Ale jeśli grasz na serio w Lotto, doskonale zdajesz sobie sprawę, że tu nie ma przypadków. Sprawdź, które liczby padały w ostatnich dwudziestu latach najczęściej i przekonaj się, czemu na nie nie postawiłeś.

W co możesz dziś zagrać. Oferta Totalizatora Sportowego

Kto jest właścicielem Lotto? To totalizator Sportowy, który jednak w 2009 roku zmienił politykę firmy i postawił na nowe rozwiązania. Między innymi gra wróciła do TVP i jest transmitowana, to od 2018 roku, w internecie. Poszerzyła się także oferta, która dziś obejmuje naprawdę wiele gier, więc musisz orientować się, jako świadomy gracz, kiedy losowanie Lotto i danej gry. Ale jakie tak naprawdę są możliwości?

Kultowym i kluczowym "produktem" tego, kto założył Lotto jest losowanie lotto, które dawniej nazywane było toto-lotkiem lub Dużym Lotkiem. Obecnie odbywa się we wtorki, czwartki oraz soboty. Drugim najważniejszym obecnie losowaniem jest Multi Multi. Odbywa się ono codziennie, ma zupełnie inne zasady niż lotto, a losowania są dwa razy w ciągu dnia – o 14:00 i 21:40. Codziennie odbywa się także Mini Lotto, które kiedyś nazywane było Małym Lotkiem. Oprócz tego pojawiły się nowe możliwości. Trzeba się więc orientować na przykład która liczba w Lotto jest plusem, zagrać w Ekstra Pensję czy wybrać zupełnie inną formę gier liczbowych – Kaskadę.

Jakie wyniki były najpopularniejsze w ostatniej dekadzie?

Sprawdzając, jak kształtowały się wyniki od reformy Lotto w 2009 roku, natrafiamy na ciekawy szczegół. Warto wiedzieć, ile lotto płaci za trójkę, a następnie postawić na kuponie na liczbę 13. To ona pojawiała się najczęściej, bo aż 218 razy. Na drugim miejscu była liczba 32, a na trzecim 18. Obie osiągnęły ten sam wynik, 211 razy. 206 razy pojawiała się za to w wynikach Lotto, kiedy były pokazywane, cyfra 6, a także liczba 42. Jeśli wybierało się takie zestawienie, szansa na zwycięstwo w ostatnich latach znacząco rosła.

Co ciekawe wyniki Lotto i kto wygrał pokazują, że liczby te stosunkowo rzadko występowały wspólnie. To dość duży paradoks, bo wydawałoby się, że dzięki temu, że znamy najczęściej powtarzające się liczby, można bardzo łatwo wygrać. Czy w takim razie zasadne jest pytanie jak oszukuje Lotto? Niektórzy uważają, że te najczęściej pojawiające się wyniki losowań są także najrzadziej obstawianymi. Tak naprawdę nie mówi się, ile na kumulacjach zarabia Lotto, ale czasami trzeba nakręcić spiralę, by później ktoś mógł wygrać wielkie pieniądze, a jeszcze większa liczba osób te pieniądze zostawić w kasie Totalizatora Sportowego.

Inne popularne liczby z ostatnich lat

Jeśli chcesz wiedzieć, które liczby w Lotto padają najczęściej, to na kolejnych miejscach znalazły się takie jak 41, 17, 35 czy cyfry 4 i 7. Miały one udział w średnio 13% wszystkich losowań, jakie były organizowane po 2009 roku. To co, masz już pomysł, w które Lotto najłatwiej wygrać i którymi liczbami zagrasz?

Tagi: #lotto#wyniki lotto#lotto wyniki#analizy lotto

piątek, 18:00 31.07.2020 przez Tomasz Wójcicki