Nowe zdrapki lotto – wszystko, co musisz wiedzieć

Szukasz nowej formy losowań? Granie w zdrapki może przynieść sporo rozrywki, a przy tym – dać Ci szansę na sporą wygraną. Zastanawiasz się, jakie zdrapki wybierać i jak w nie grać, aby wygrywać? Jest kilka sposobów, które mogą Ci w tym pomóc.

Popularność zdrapek – nie tylko tych tradycyjnych, ale również online – wynika z prostych zasad i stosunkowo dużych szans na zdobycie nagrody. Czym w zasadzie są zdrapki? Jak sama nazwa wskazuje, to przykład gry losowej, w której zdrapuje się określone pola celem sprawdzenia, czy znajduje się na nich trafienie. System może się różnić. W niektórych przypadkach szuka się tych samych obrazków rozrzuconych po różnych polach. W innych wymagane jest skreślenie określonego ciągu symboli. Zdrapki mogą mieć różną ilość pól, jednak najczęściej jest ich dziewięć lub dwanaście.

Jak grać w zdrapki?

W zdrapki możesz grać zarówno w sposób tradycyjny – kupując je w autoryzowanych punktach – jak i online. W drugim przypadku zasady gry są bardzo podobne. W zasadzie jedyną różnicą jest brak owego zdrapywania.

Niezależnie od tego, czy grasz w zdrapki online, czy tradycyjnie, w punktach, pamiętaj o zweryfikowaniu licencji. Nielicencjonowana zdrapka nie zagwarantuje Ci żadnej wygranej.

W zdrapkach można wygrywać różne nagrody. Najwyższa możliwa suma, którą możesz zdobyć, grając w zdrapki, to dwa miliony złotych. Najtańsze zdrapki kosztują 2 złote. Na rynku znajdziesz również takie, kosztujące kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt złotych. Wyższa cena zazwyczaj przekłada się na możliwość zdobycia wyższej nagrody.

Jak wygrywać w zdrapki?

W przypadku zdrapek, metody zwiększania szansy na zdobycie nagrody są nieco inne niż w przypadku gier z wykorzystaniem maszyny losującej, jak choćby Keno czy Multi Multi. Nie możesz wykryć żadnych powtarzalności w wynikach będących możliwym defektem zaburzającym losowość. Są jednak inne sposoby, dzięki którym możesz pomóc swojemu szczęściu.

#1 Analizuj wyniki zdrapek

Sprawdzając statystyki możesz się przekonać, ile zdrapek już trafiono. Unikaj tych, które nie mają już najwyższych wygranych – w ten sposób pozbawiasz się szansy zdobycia najwyższej nagrody.

#2 Wybieraj droższe zdrapki

Tańsze zdrapki są wybierane przez większą ilość osób i oferują mniejsze nagrody. Dobrą metodą na zwiększenie szansy wysokiej wygranej jest więc wybór tych droższych. Płacisz więcej, ale możesz również więcej zdobyć.

#3 Trzymaj się jednego rodzaju zdrapki

W ten sposób będzie łatwiej Ci śledzić trafienia. Możesz od czasu do czasu zmieniać zdrapki, ale nie rób tego za często.

#4 Skorzystaj z analiz

Aby śledzić trafienia w zdrapki, możesz skorzystać z MultiPasko. Prezentowane są tam wyniki Lotto, począwszy od MultiMulti i Keno, aż po różne zdrapki. Możesz wybrać zdrapkę, w którą grasz i zweryfikować statystyki w jej ramach. Prezentowane są tam pule na wygrane oraz ich zestawienia z trafieniami. Możesz więc sprawdzić, ile szczęśliwych zdrapek pozostało, wraz z procentową wartością. W ramach analizy zdrapki sprawdzisz również ilość wygrywających zdrapek oraz ich łączną kwotę, a także procent kosztu zakupu wszystkich zdrapek, jaki stanowi pula na wygrane.

Zdrapki mogą być świetną rozrywką, a jednocześnie zagwarantować Ci szansę na wygraną. Jeśli chcesz ją zwiększyć, możesz wykorzystać wymienione wyżej sposoby. Zarówno w przypadku zdrapek, jak i gier losowych typu Keno większość oczywiście zależy od szczęścia. Nie znaczy to jednak, że nie da się mu pomóc!

Tagi: #nowe zdrapki lotto#zdrapki#wygrane zdrapki w Lotto

czwartek, 19:24 08.04.2021 przez Antoni Banasik